Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футбольні баталії вихованців ФК «Єврошпон-Смига»

Дві вікові групи ФК «Єврошпон-Смига» взяли участь у дитячих турнірах та показали хороший результат.

11-13 листопада був проведений І етап Кубок «Єврошпон-Смига» серед дітей 2007 р.н, які змагались на трав`яному покритті у форматі 11х11. У цьому турнірі взяло участь 12 команд, які були розподілені на 4 групи. Вихованці Дмитра Майбороди на груповому етапі мали змогу позмагатись із ФК «Динамік-2» Київ (перемога 4:2) та з ФК «Олика» (перемога 2:0). Вийшовши з першого місця, cуперником у чверть фіналі став ФК «Новатор» Хмельницький, де смижани здобули впевнену перемогу 4:0.

В підсумку усіх матчів четвірка найкращих складалась із ФК «Єврошпон-Смига», ФК «Вотранс» Луцьк, ФК «Динамік-1» Київ, ДЮСШ Красилів.

Перший пів фінал ДЮСШ Красилів – ФК «Вотранс» Луцьк дуже легко дався команді із Волині, адже з рахунком 1:7, вони заслужили боротись за титул переможця.

Другий півфінал ФК «Єврошпон-Смига» – ФК «Динамік-1» Київ був видовищним та емоційним. Наші футболісти показали достойну гру, хоч і поступились із рахунком 0:3. Інколи старання та стиль гри набагато важливіші результату.

Матч за 3 місце (ФК «Єврошпон-Смига» – ДЮСШ Красилів) та фінал (ФК «Вортранс» Луцьк- ФК «Динамік» Київ) стали інтригуючими та цікавими для глядачів. Саме в цих іграх, кожен проявив свої найкращі здібності і було цікаво спостерігати за кожною із команд. В результаті, два матчі закінчились із рахунком 3:2, а трійка найкращих мала такий вигляд:
1 місце- ФК «Вортранс» Луцьк;
2 місце – ФК «Динамік-1» Київ;
3 місце – ФК «Єврошпон-Смига»
.

Також хочеться відмітити вихованців Василя Дем’янчука (2010 р.н.), які взявши участь у Першості Тернопільщини, наповнили свої здобутки срібними нагородами. А кращим гравцем у команді організатори визнали Чорнозуба Максима та нагородили його пам’ятною статуеткою.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →