Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футбольні команди Дубенщини тріумфують на Міжнародному фестивалі з футболу у Смизі

Завершився ІІІ етап ІІІ Міжнародного фестивалю з футболу «Я-патріот» , в якому взяли участь юнаки 2009 р.н. Цей етап видався досить вдалим для футболістів Дубенщини. Адже ФК «Єврошпон-Смига» та ДЮСШ Дубно пройшли важкий, але досить вдалий шлях на турнірі. Цього разу 15 команд боролись за титул чемпіона, хочеться відмітити ФК «Майстер м’яча» із м. Харкова та ФК «Єдність» Київ, які вперше завітали до нас на турнір і показали хороший футбол.

Яскраве відкриття від Березької ЗОШ і оркестру, подарувало усім хороший настрій, а маленьким футболістам дало поштовх для боротьби.

Після двох насичених ігрових днів, визначилась вісімка найкращих: ФК «Єврошпон-Смига», ФК «Арсенал» Сокаль, ФК «Верес» Рівне, ФК «Єдність» Київ, ДЮСШ Дубно, ДЮСШ Луцьк, ДЮСШ Квасилів, ФК «Адреналін» Луцьк, яка в груповому етапі впевнено йшла до своєї цілі. Попри невеликий вік хлопців, було приємно спостерігати за технікою їх гри. Кожен намагався проявити свої індивідуальні здібності, не забуваючи про те, що футбол – це командна гра.

Перший півфінал відбувся між нашим ФК «Єврошпон-Смига» та ФК «Єдність» Київ. Наші суперники були на тижневих зборах у нас та набрали хорошу форму, але в ¼ в них був дуже складний матч із ФК «Верес» Рівне, де вони витратили надзвичайно багато сил , яких не вистачило на подальшу боротьбу, тож смижани досить легко здолали суперників із столиці – 4:1.

Другий півфінал ФК «Адреналін» Луцьк – ДЮСШ Дубно видався напрочуд цікавим і надзвичайно емоційним з глядацької точки зору. Адже велика кількість вболівальників обох команд , які палко підтримувала своїх та результат 2:1 на користь волинян.
В боротьбі за 3 місце приємний результат для ДЮСШ Дубно, 3:1 – перемога. Вітаємо з успіхом наших земляків.

Фінал для смижан був тривожним та емоційно виснажливим , адже суперник ФК «Адреналін» Луцьк вже неодноразово підтверджувала професійний рівень. Обидві команди продемонструвавши високий рівень майстерності не хотілись поступатись, тож основний час закінчився з результатом 0:0. У серії післяматчевих пенальті фортуна посміхнулась ФК «Єврошпон-Смига.

Отже призерами стали:
1 місце – ФК «Єврошпон-Смига»;
2 місце – ФК «Адреналін» Луцьк;
3 місце – ДЮСШ Дубно.

Запрошуємо цими вихідними у Смигу на турнір серед дітей 2010 р.н., адже участь прийме рекордна кількість команд – 32.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →