Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футбольні події у смт.Смига

Дитячий тренер – це дуже кропітка, тривала робота. Потрібно багато терпіння для того, щоб виховати будь-якого футболіста та просто хорошу людину. Кожного разу, проводячи дитячі турніри, видно помітні зміни як у фізичному, технічному, так і психологічному розвитку маленьких футболістів, їх більшу впевненість у веденні гри.

Вже стає доброю традицією у селищі Смига проводити дитячі турніри одночасно у двох вікових групах та на двох стадіонах. Цими вихідними був проведений турнір Favorit Cup серед дітей 2010 р.н. (стадіон із штучним покриттям) та 2007 р.н. (стадіон із природнім газоном). Саме у цих змаганнях порівнювали свої сили команди із сусідніх областей (Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької).

Юнаки 2010 р.н. змагались у запеклій боротьбі за вихід у четвірку найсильніших, які між собою розігрували нагороди та призові місця. Цим квартетом стали: ФК «Волинь» Луцьк, ФК «Єврошпон-Смига», ФК «Енергетик» Нетішин, ФК «Чемпіон» Тернопіль. За наслідками матчів півфіналів та фіналу, трійкою найсильніших стали:
1 місце – ФК «Волинь» Луцьк;
2 місце – ФК «Єврошпон-Смига»;
3 місце – ФК «Чемпіон» Тернопіль.

Саме для цієї вікової групи було організовано ряд конкурсів футбольного спрямування: «Битва капітанів» (виконання пенальті) та «Футбольний боулінг» (удари на точність). Родзинкою стало визначення найспортивнішої мами турніру, де переможцем стала Вітерук Олеся (ФК «Дубно»), саме ця складова турніру викликала найбільший ажіотаж та щирі дитячі емоції.

На великому стадіоні свою майстерність показували футболісти 2007 р.н., де змагалось 10 команд. Хочеться відмітити той факт, що кожен зіграний матч був неоднозначним та дуже цікавим. Тут велику роль зіграло бажання та старання боротись до останніх хвилин. В результаті групових та півфінальних ігор, матч за 3 місце відбувся між командами ФК «Єврошпон-Смига» – ФК «Верес» Рівне, де господарі поля почували себе більш впевнено та перемогли. Фінальний матч – ФК «Вотранс» Луцьк – ДЮСШ Красилів, видався видовищним та емоційним. Але попри всі старання волинян, команда із Хмельниччини здобула перемогу та стала чемпіоном турніру Favorit Cup.

14 вересня о 16:00 відбудеться неоднозначна футбольна подія, адже на одному із найкращих футбольних газонів в області у смт.Смига відбудеться фінальний матч Кубка Рівненщини серед дорослих команд, де зустрінуться ФК «Одек» (Оржів) – ФК «Малинськ» (Малинськ).

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →