Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футбольний фестиваль «Я–патріот» розпочато!

З 9 по 11 березня на стадіоні «Єврошпон-Смига, партнери та друзі» смт. Смига розпочався футбольний марафон під назвою ІІ Всеукраїнський фестиваль «Я-патріот», що триватиме до 1 квітня.

Авторитет та досвід організаторів у проведенні подібних турнірів дається в знаки, адже на турнір серед дітей 2007 р.н. прибуло 15 футбольних колективів, серед яких були присутні футболісти вищої футбольної ліги України. Всі команди були розподілені на три групи, одна краща виходила і мала можливість поборотись за чемпіонство.

Чудово, коли футбольні турніри проходять на високому рівні, тому що діти таким чином набирають форму і запозичують великий досвід.

Отож, всі команди показали хороший футбол, а не просто бігали за м’ячем. Але завжди є переможці і переможені, за трійку кращих боролись: ФК «Динамо Київ – 1», ФК «Єврошпон-Смига», ДЮСШ Тернопіль.

Фінальні ігри відбулись по колу, де кожен зміг зрівняти свої сили. 1 матч фінальної трійки – ФК «Єврошпон-Смига» – ДЮСШ Тернопіль. Команди , які зустрічались уже неодноразово, тому в певній мірі вивчили тактику гри один одного. Відбулась запекла та рівна боротьба , рахунок на табло – 1:1.

У другому матчі зустрілись ДЮСШ Тернопіль – ФК «Динамо Київ – 1». Обидві команди є учасниками вищої дитячої футбольної ліги України. Це був видовищний матч, де ніхто не хотів поступатись. Інтрига збереглась до тієї пори, поки гравець ДЮСШ Тернопіль не відкрив рахунок на свою користь. Потім тернополяни ще двічі відзначились. Такий результат поставив у дуже важке становище наших земляків. Адже в останньому матчі проти ФК «Динамо Київ – 1» потрібно було перемагати з різницею не менше 3 м’ячі, а столична команда у разі перемоги здобуває срібні медалі.

Отож, матч цього турніру гостросюжетний і захоплюючий. 1 тайм – 0:0. На початку 2 тайму столичні футболісти відкрили рахунок. Здавалося б до кінця вигідний для них результат, але вболівальники гаряче підтримали своїх футболістів і смижани на останніх хвилинах змогли не лише зрівняти ,але й за допомогою прекрасного гола головою Пологеєнка Миколи вирвати перемогу.

За результатами:
1 місце – ДЮСШ Тернопіль;
2 місце – ФК «Єврошпон-Смига»;
3 місце – ФК «Динамо Київ – 1».

Традиційно кожна команда отримала призи, а від генерального спонсора ПрАТ «Єврошпон-Смига» – солодкі подарунки у вигляді тортів.

Запрошуємо 16-18 березня на ІІ етап Всеукраїнського фестивалю з футболу «Я-патріот» серед дітей 2008 р.н.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →