Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футбольний фестиваль «Я-патріот» у Смизі б’є рекорди!

Рекордна кількість учасників (32 команди) завітали у Смигу для участі у ІІІ Міжнародному фестивалі з футболу «Я-патріот» серед дітей 2010 р.н. Дитячі колективи були представлені від сімох областей України, столиці нашої держави – м.Київ та гостей з Республіки Білорусь. Така кількість учасників змусила ФК «Єврошпон-Смига» продемонструвати свої організаторські здібності, мобілізувавши всі зусилля, організатори з честю справились з цим завданням. Велика кількість учасників привела до побудови сітки змагань, в якій кожна команда приймала участь у двох групових етапах змагань та матчах на виліт. Таким чином кожний колектив протягом трьох ігрових днів провів 7-8 матчів для визначення переможця.

Півфінальні пари турніру склали найсильніші колективи: ФК «Волинь-1» Луцьк та ФА «Блохіна-Біланова» Вінниця, основний час – рахунок 0:0, у серії післяматчевих пенальті сильнішими виявились волиняни.
У другому півфіналі між командами ФК «Береза» (Білорусь) – ДЮСШ Хмельницький у напруженій боротьбі мінімально з рахунком 1:0 перемогли дітлахи з України.

Матч за бронзові медалі, де основний час також завершується нічийним результатом, але цього разу футбольна фортуна посміхнулась ФА «Блохіна-Біланова» Вінниця.
Фінальний матч видався красивим, але дещо з несподіваним результатом. Ніхто не очікував, що волиняни з рахунком 4:0 поступляться дітлахам із Хмельницького.

Отже переможцями стали:
1. ДЮСШ Хмельницький;
2. ФК «Волинь-1» Луцьк;
3. ФА «Блохіна-Біланова» Вінниця
.

Приємно за наших земляків, адже відразу чотири колективи Дубенщини: ФК «Дубно», ФК «Кристал» Дубно та дві команди ФК «Єврошпон-Смига» змагались за перемогу. У цих баталіях вони здобули хороший досвід із сильними суперниками.
Найвище місце серед наших земляків, здобула команда ФК «Єврошпон-Смига-1», дорогу яким до четвірки найсильніших перекрили юні футболісти з Вінниці. З якими смижани в ¼ фіналу при рівній грі мінімально поступились – 2:1. Тож господарі задовільнились 5 місцем.

Як завжди на високому рівні пройшло урочисте відкриття турніру, цього разу від Шепетинської гімназії та Березького оркестру. Традиційні солодощі від генерального спонсору ПрАТ «Єврошпон-Смига» з радістю скуштували учасники турніру.

56726507_1183532701814183_6864007846732759040_n

Запрошуємо на заключний етап ІІІ Міжнародного фестивалю з футболу «Я-патріот» який відбудеться серед дітей 2011 р.н.!

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →