Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футбольний сезон дитячих турнірів у Смизі завершено!

Завершився дитячий футбольний турнір «Кубок Свободи» , що організовував ФК «Єврошпон-Смига». Кажуть, що на футболі  відпочити важко як гравцям, так і вболівальникам. Щоб там не казали, але виснаження від цієї гри не уникнути. Футболісти втомлюються фізично, а фанати – морально. Адже на кожен турнір і цей не виняток по вболівати за своїх дітей приїжджає багато батьків та родичів, які палко підтримують улюблені команди.
Цими вихідними у боротьбу вступили юнаки 2008 р.н, де 18 колективів змагались хто з них стане найсильнішим. Цікаві та напружені матчі на груповому етапі за коловою системою визначили вісімку найкращих, що з’ясовували стосунки у стикових матчах. За підсумками останнього ігрового дня було визначено найсильніші колективи турніру, ними стали:

1 місце – ФК «Львів»;
2 місце – ФК «Чемпіон» Тернопіль;
3 місце – ДЮСШ Тернопіль.
4 місце – ФК «Єврошпон-Смига»

Не лише грою дітлахів насолоджувались  цими вихідними у Смизі. Адже по завершенню дитячих баталій вболівальники могли спостерігати за матчем двох найсильніших футбольних команд Рівненщини – ФК «Малинськ» Малинськ- ФК «Одек» Оржів, що змагались за Суперкубок області. Видовищна боротьба завершилась мінімальною перевагою 1:0.  Вихованці нашого тренера-земляка – Олега Шандрука з ФК «Малинськ» стали володарем трофею!

DSC08113

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →