Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футбольний турнір «Друзі Єврошпону» у Смизі

Цими вихідними відбувся міжнародний турнір «Друзі Єврошпону». Цьогоріч у ньому взяли участь шість команд : «Єврошпон-Смига», Кременець, Камінь-Каширський, Дубно, Литва, Луцьк. Слід відзначити, що серед гостей турніру були литовці, а за нашу команду виступали: колишній гравець Прем’єр-ліги України – Олег Шандрук та голова Рівненської федерації футболу Олексій Хахльов, який показав себе не тільки як хороший футбольний менеджер, але і як вправний гравець.

Приємно спостерігати за грою кожної команди, адже головне у подібних заходах – зустрітись та довести, що добре грати футбол можна у будь-якому віці. Доказом цього є мінімальні різниці у рахунках та велика кількість нічийних результатів.

У всіх футбольних турнірах присутнє переживання, так і в команди з м. Дубно , які двічі програлаи у післяматчевих пенальті.

Фінал виявився бажаним та рівним – «Єврошпон-Смига»-Литва. Обидві команди показали високий рівень, свою майстерність та толерантність, не зважаючи на бажання перемогти. 1:1 і знову ж інтрига продовжується завдяки 11-ти метровим ударам. Фортуна усміхнулась нашій команді – «Єврошпон-Смига».

Отже, за підсумками турніру:
І місце – «Єврошпон-Смига»;
ІІ місце – Литва;
ІІІ місце – Луцьк.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →