Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футбольний турнір пам’яті ім. Костянтина Прокопчука − ФК «Волинь» Луцьк перемагає у Смизі

20-21 травня у смт. Смига проходив футбольний турнір пам’яті ім. Кості Прокопчука серед дітей 2007 р.н. На початку нас потішили діти Смизької школи, які підготували красиве відкриття.

Приємно, що на наше запрошення відгукнулись такі команди: ФК «Волинь» Луцьк, ФК «Адреналін» Луцьк, ФК «Енергетик» Нетішин, ФК «Зоря» (Рівненська обл.), ФК «Вікторія» Старокостянтинів. Незважаючи на невелику кількість команд, турнір був дуже цікавим та інтригуючим, кожна гра стала своєрідною боротьбою.

Всі команди були розподілені на 2 групи по 4 команди. В кінцевому результаті 2 команди з кожної групи продовжили боротьбу за кубок. Ними виявились ФК «Єврошпон-Смига», ФК «Адреналін», ФК «Волинь 1» і ФК «Волинь 2».

У першому півфіналі зустрілись ФК «Єврошпон-Смига» і ФК «Адреналін» . В основний час матч проходив у напруженій боротьбі і завершився нічиєю 1:1. У серії післяматчевих пенальті надмірне хвилювання дітей зі Смиги не дозволило перемогти, 3:2 на користь наших гостей.

У другому півфіналі зустрілись 2 волинські команди, де перемогу отримала ФК «Волинь 2».

Матч за 3 місце з командою ФК «Волинь 1» смижани знову поступились 0:2, ця гра чітко визначила проблему, а саме – коротка лава запасних. Фінал (ФК «Волинь 2» – ФК «Адреналін») був дуже цікавим і проходив від одної атаки до іншої. Але знову ж переможця визначила серія пенальті. ФК «Волинь 2» – чемпіони.

Бажаємо успіхів нашій команді у міжнародному турнірі ім. В. Лобановського та у Болгарії!

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →