Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футзальний сезон розпочато

3-4 грудня вікова категорія U-9 відвідала турнір у м. Козова Тернопільської області. Цієї зими це перше футзальне свято, в якому смижани взяли участь. Важко переходити із двору в зал, звикнути до відскоку м’яча, але попри це, ми надіялись на хороший результат. Участь взяло 12 команд, які були розподілені на дві групи. У нашій групі лідерів можна було визначити тільки по останніх матчах, інтрига трималась до кінця. А результати наших футболістів були такими:
1.ФК «Єврошпон-Смига» 2:1 ДЮСШ м. Дубно;
2. ФК «Біскупа» м. Тернопіль  1:2 ФК «Єврошпон-Смига»;
3. ДЮСШ м. Козова 2:3 ФК «Єврошпон-Смига»;
4. ФК «Єврошпон-Смига» 2:5 ФК «Єврошпон-Смига»;
5. ФК «Єврошпон-Смига» 2:0 ФА «Тернопіль».
     У підсумку три команди набрали однакову кількість очок. Тому місця розділяли за різницею забитих-пропущених голів. На жаль, у нашої команди вона виявилась найменшою і ми стали третіми у своїй групі. Попереду на нас чекав матч за 5 місце. Нашим суперником стали хлопці із м. Житомир – СК «Олімпієць». У цій грі смижани надолужили незабиті голи у попередніх матчах і здобули впевнену перемогу – 4:1.
    Одразу два наших футболісти отримали нагороди. Організатори турніру відмітили Данила Басок, як кращого гравця у команді. А приз глядацьких симпатій отримав Данило Затварницький.
     Тож, футзальний сезон ФК «Єврошпон-Смига» розпочав достойно. ПрАТ «Єврошпон-Смига» надає постійну за фінансову підтримку у поїздках на дитячі футбольні турніри.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →