Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Географія турнірів ФК «Єврошпон-Смига» зростає

Одразу трьома віковими групами приймали участь юні футболісти ФК «Єврошпон-Смига» в турнірах у різних куточках України і Європи.

Вихованці Дмитра Майбороди 2006 р.н.завітали до сусідньої держави Словаччини у м.Прешов. Це місто є своєрідною Меккою в організації дитячих футбольних турнірів для Східної і Центральної Європи, тому учасники завжди сильні за складом. Наші земляки здобули неоціненний досвід у матчах міжнародного рівня. За наслідками проведених матчів із 18 команд, що приймали участь, смижани зайняли 9 місце, як кажуть: «Золота середина».

Вікова група тренера Левкова Святослава 2008 р.н. змагалась у місті енергетиків Хмельницької АЕС – Нетішин. 12 колективів були розділені на три групи, лише переможці яких продовжили боротьбу за нагороди. На цьому етапі наші земляки впевнено перемогли ДЮСШ Полонне 6:1, розійшлись миром з ДЮСШ-1 Хмельницький 1:1. У третьому матчі групи вирішувалась доля переможця групи. У конкурентній боротьбі смижани перемогли НТК «Тайм» Ковель 3:2 і забезпечили собі медалі якогось гатунку.
Боротьба у фінальному груповому етапі була особливою. «Колос» м.Фастів 0:0 Академія Блохіна Біланова м.Вінниця; «Колос» м.Фастів 0:0 ФК «Єврошпон-Смига»; ФК «Єврошпон-Смига» 1:1 Академія Блохіна Біланова м.Вінниця. Ця результативна нічия привела до пробиття пенальті, де фортуна усміхнулась дітям із м.Вінниці – 3:2. Смижани їдуть додому із срібними медалями, а Болюк Назар визнаний кращим нападаючим турніру.

Наймолодша вікова група 2011 р.н. з тренером Дем’янчуком Василем завітали на Волинь у м.Ковель, де проходив зимовий фестиваль футболу.
Шість команд по колу змагались за визначення півфінальних пар,результати стали такими:
1. ФК «Єврошпон-Смига» 1:2 «Нива» Вінниця 1;
2. ФК «Єврошпон-Смига» 2:1 НТК «Тайм» Ковель 1;
3. ФК «Єврошпон-Смига» 3:3 ДЮФК Нововолинськ;
4. ФК «Єврошпон-Смига» 2:2 «Нива» Вінниця 2;
5. ФК «Єврошпон-Смига» 4:0 НТК «Тайм» Ковель 2.

Зайнявши третє місце за наслідками попереднього етапу наші футболісти у півфіналі зустрілись із командою НТК «Тайм» Ковель 1. Основний час не визначив переможця 1:1, а у серії пенальті доля усміхнулась нашим землякам – 3:2.
У фінальному матчі з командою «Нива» Вінниця проявили характер і жагу боротьби, але зазнали поразку – 4:2. Отже, срібні нагороди знову у Смизі. До речі, це перші нагороди цього дитячого колективу.
Дуже приємно, що під час цього турніру проводились різноманітні футбольні конкурси, де наші були на передових полях.

Кращого гравця турніру і битву капітанів виборов Радчук Сергій.
У конкурсі на точність удару переміг Тарківський Даниїл.
У конкурсі на дальність переміг Момотюк Максим, також він став найкориснішим гравцем команди .

Перемоги та поразки юних футболістів із Смиги це все елементи тренувального процесу, які надають досвіду дітям і показують, що футбольний клуб рухається у вірному напрямку.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →