Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Гідні уваги матчі смижан у футзалі

2022 рік для ФК «Єврошпон-Смига» розпочався із продовження «Дитячої футзальної ліги Волині». На цей раз суперниками смизьких футболістів стали вихованці ДЮСШ Маневичі (це були як хлопці, так і дівчата).
У першому матчі наші футболісти змагались із ДЮСШ Маневичі Women. Нагадуємо, що по регламенту, дівчатам дозволяється +2 роки до вікової категорії турніру. Цей показник не зіграв важливої ролі для смижан. Адже вони із розгромним рахунком перемогли команду суперників – 10:1.
Друга гра вже була із юнаками ДЮСШ Маневичі. Хлопці даної команди хотіли змінити ситуацію своїх одноклубниць, та всіма силами і стараннями намагались реалізувати свої моменти, перемогти. Але у цьому матчі ФК «Єврошпон-Смига» стали трішки сильнішими та змогли дві свої атаки довести до завершення. Більше у матчі не відзначився ніхто, фінальний свисток сповістив про рахунок – 2:0. А це означало, що смижани вперше їдуть із «Дитячої футзальної ліги Волині» одразу із двома перемогами та +6 очок в резерв клубу.
   29 січня ФК «Єврошпон-Смига» в черговий раз провів свої футзальні тури у м. Луцьк. В цей день нашу команди чекали хороші суперники. І в разі двох перемог, смижани піднялися б до трійки найкращих у турнірній таблиці.    
     Перший матч відбувся із місцевою командою ФК  “Respekt”. Попри перевагу у залі наших вихованців, вони не змогли далеко відірватись від суперників протягом матчу. Це додало певної напруги , а фінальний свисток сповістив про багатогольовий нічийний результат – 4:4.
     Другий матч пройшов із призером турнірної таблиці (на даний момент) – ФК «Боратин». На цю гру ФК «Єврошпон-Смига» вийшов у бойовому дусі. Адже попередній матч залишив після себе неприємний осад (всі так надіялись на перемогу). Це протистояння стало емоційним та багатим на голи. Смижани відчули впевненість у своїх силах, яку перетворили у хорошу реалізацію голів –  5:2 на нашу користь.
      У підсумку, ФК «Єврошпон-Смига» піднявся на 5 сходинку турнірної таблиці. Це чудовий результат, а відрив між 1 місцем всього 3 очка.
  У першу суботу лютого ФК «Єврошпон-Смига» вкотре відвідав чемпіонат дитячої футзальної ліги Волині. На цей раз, вони зіграли понад три матчі.    
     Першим суперником був лідер ліги –ДЮСШ Костопіль, тому потрібно було віддатися на повну. Команда-суперниця не виправдала очікувань, адже смижани переважали територіально, мали велику кількість моментів (на відмінну від ДЮСШ Костопіль), які, на жаль, не змогли реалізувати. М’яч ніяк не залітав у ворота. Тому рахунок на табло – 0:0. У цьому протистоянні наші футболісти більшу половину матчу намагалися грати на «5» ( без основного воротаря). Їм це непогано вдалось, доказом була перевага на полі та жодного пропущеного гола – це свідчить про відсутність грубих помилок.
     Другий матч відбувся із ДФК Штурм Колки. У цій грі, як одні, так інші намагались нав’язати боротьбу. Смижани хотіли скористатись мінімальною помилкою суперників і їм це вдалось. Двічі. Фінальний свисток пролунав, рахунок 2:0 на нашу користь.
     Останнім суперником цього дня став другий склад ДЮСШ Костопіль. Впевненість гравців ФК «Єврошпон-Смига» у перемозі, призвела до того, що футболісти із м. Костопіль змогли відкрити рахунок. Цей гол не спричинив паніки у нашій команді, а навпаки, підштовхнув смижан діяти більш впевнено, щоб здобути перемогу і набрати такі важливі очки. Згуртованість у діях допомогли відіграти гол, а згодом і подвоїти рахунок – 2:1. У підсумку, +7 очок у клубний резерв та 3 місце у турнірній таблиці.
          Отже, ми бачимо, що з кожним туром наші футболісти прогресують, реалізовують свої моменти і стають сильнішими у футзалі. А це означає, що свої набутті навички, деякі техніко-тактичні футзальні елементи,   в подальшому, вони перенесуть на футбольне поле.
  ПрАТ «Єврошпон-Смига» підтримує розвиток дитячо- юнацького футбольного клубу ФК «Єврошпон-Смига» та активно сприяє участі вихованців у різноматніх спортивних змаганнях.


Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →