Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Кубок ветеранів «Єврошпон та його друзі»

Другий міжнародний турнір ветеранів проведено на майданчику європейського рівня в смт. Смига. На участь у цьому святі відгукнулись гравці, що в минулому радували вболівальників своєю майстерністю не лише в обласному чемпіонаті, а й у прем’єр лізі України, також представники бізнес-партнерів «Єврошпон-Смига» з Німеччини та Литви.

Усі команди були розподілені на 2 групи. Група А: ФК Луцьк, ФК Дубно, ФК «Єврошпон-Смига». Група Б: ФК Кременець, ФК Рівне, ФК Камінь-Каширський. Наша команда боролась за вихід у фінал, але на жаль поступились у серії пенальті. Отже, за наслідками матчів 3 місце завоювали господарі – ФК «Єврошпон-Смига».

Фінальний матч був закономірним, адже зустрілись майстри шкіряного м’яча, що пройшли баталії найвищого дивізіону українського футболу – це Кременець та Луцьк. Напружена боротьба з багаточисельними епізодами висококласної майстерності принесла перемогу команді з Тернопільщини. Переможцем ІІ міжнародного турніру «Єврошпон та його друзі» стає ФК Кременець.

Всі гравці турніру отримали від організаторів цінні призи, а представник партнерів з Німеччини нагородив дітей для розвитку команди сертифікатом на суму 500 євро.

Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім гравцям за подаровану насолоду глядачам від старожителів футболу!

Кубок ветеранів

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →