Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Наша компанія представила свою продукцію на виставці ZOW 2016

Цього року на виставці ZOW 2016 16-19 лютого у м. Бад-Зальцуфлєн, Німеччина, брали участь 4 підприємства із Боснії й Сербії та 4 підприємства з України, у тому числі ПрАТ «Єврошпон-Смига».

На виставці представники нашої компанії демонстрували великий асортимент продукції. Відвідувачі виставки могли дізнатись характеристики та інформацію, що їх цікавила, про товари «Єврошпон-Смига».

Виставка комплектуючих для меблевої промисловості була багата на інформацію, інновації та натхнення. Компанії, що брали участь у виставці були задоволені, що здобули нові контакти і зустрілись з професійними покупцями та виробниками. Виставка ZOW 2016 пройшла за підтримки програми SIPPO.

SIPPO – швейцарська програма сприяння імпорту, яка фінансується Швейцарським Секретаріатом економіки SECO уряду Швейцарії. Ця програма надає підтримку малим та середнім підприємствам з країн, що розвиваються, та країн з перехідною економікою у покращенні доступу їх продукції на ринки Швейцарії та Європейського Союзу. Проект спрямований на надання підтримки українським деревообробним підприємствам, зацікавленим у просуванні власної продукції на ринках ЄС та Швейцарії, шляхом підтримки їх участі у профільних виставках, місіях покупців, тренінгах, але передусім – шляхом участі українських деревообробних підприємств у профільних виставках в Європі.

Ми хочемо висловити велику вдячність проекту SIPPO та фонду Switzerland Global Enterprise!
Окрема подяка Сабін Хан-Форнет (Project Manager Technical Wood) та Радмілі Устич (менеджер сектору економіки «ФОРЗА», агентство сталого розвитку Карпатського регіону)!

Фотогалерея

Дякуємо, що відвідали наш стенд та зацікавились нашою продукцією на ZOW 2016!

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →