Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Неймовірний завершальний етап фестивалю «Я-патріот»

30.03-01.04 відбувся завершальний етап ІІ Всеукраїнського фестивалю з футболу «Я-патріот» серед юнаків 2006 р.н. За грою футболістів цієї вікової групи дуже цікаво спостерігати,адже ці діти демонструють елементи дорослого футболу.

12 колективів були розподілені 3 групи, 8 найсильніших продовжували боротись за олімпійською системою (програв-вилетів) з 1/4 фіналу. Напружена боротьба виявила четвірку півфіналістів. У першому півфіналі команда ДЮСШ Тернопіль виявилась на голову сильніша за ФК «Форвард 2007» Луцьк. Більш напруженим виявився другий півфінал, де ФК «Єврошпон-Смига», програючи ДФК Млинів, зуміли на останніх хвилинах не тільки зрівняти рахунок, але й перемогти і тим самим вирвати путівку у фінал.

У матчі за 3 місце ФК «Форвард 2007» Луцьк з мінімальною різницею, але сміливо перемагає ДФК Млинів – 2:1. Фінальний матч виявився надзвичайно цікавим та дуже хвилюючим. Скрізь лунала підтримка вболівальників двох команд. Дощова та холодна погода не зупиняла нікого, а навпаки – кожен надіявся побачити такий очікуваний переможний м’яч у воротах суперника, але ніхто не хотів поступатись. Матч закінчився нічийним результатом. А далі фортуна, післяматчеві пенальті, які краще виконали смижани 7:6. ФК «Єврошпон-Смига» – переможці ІІ Всеукраїнського фестивалю «Я-патріот» (2006 р.н.).

Отже, за підсумками 4 тижнів, наш футбольний клуб показав хороші результати, тричі ставши чемпіонами фестивалю та всього лиш раз були срібними призерами.

Щиро дякуємо ПрАТ «Єврошпон-Смига», Відділу освіти, молоді та спорту Смизької селищної ради, підприємцю Марчаку Василю за спонсорську допомогу в організації фестивалю та гостинного прийому усіх учасників.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →