Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Невдалі поєдинки ДЮФЛУ для смижан

Останні матчі першого кола ДЮФЛУ пройшли не дуже вдало для команди ФК «Єврошпон-Смига». Наші футболісти зустрілись із командою БЛІСП-КДЮСШ м. Березне. Матчі були дещо принциповими, адже цей колектив також представляє Рівненську область.

Із великим бажанням перемоги на поле виходили юнаки 2005-2006 р.н. Вже на перших хвилинах смижанам вдалось відкрити рахунок, через деякий час подвоївши його. Вже б здавалось перемога у наших руках, але суперників не влаштовувала поразка. Вони максимально зібрались та змогли не тільки зрівняти рахунок, а й випередити нас – 3:2. Останні секунди поєдинку стали рятівними, ми забили третій гол, який подарував 1 залікове очко.

Футболісти 2007-2008 р.н. хотіли виправити ситуацію своїх одноклубників. Маючи хороші моменти та діючи із правильним розташуванням на полі, ніяк не могли забити хоча б один гол. В результаті помилка воротаря ФК «Єврошпон-Смига» і гравець команди БЛІСП-КДЮСШ м. Березне забиває м’яч у наші ворота, який і став для них переможним – 1:0.

Неочікувані результати для ФК «Єврошпон-Смига». Саме з цих матчів хотілось отримати максимальну кількість очок, які б могли підняти нашу команду на четверту сходинку у клубному заліку. Надіємось, у другому колі не буде недооцінки суперників та наші юнаки забиватимуть необхідну кількість голів, щоб перемагати.

ПрАТ «Єврошпон-Смига» – генеральний спонсор участі команд U – 15/U -17 у Чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2021-2022 років.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →