Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Новий формат «Я-Патріот»

Літній сезон футбольних турнірів триває.
На цей раз змагаються юнаки 2008 р.н. Але матчі проходять у різні дні. Група А свої ігри провела 16-17 червня. Група Б стартувала сьогодні. По регламенту змагань, чотири команди із групи продовжуватимуть боротьбу у 1/4. Маленька помилка у матчі і можна втратити шанс змагатись за титул найсильнішого.

Ігри перших днів були запеклими, але помітно, що у кожного відсутня змагальна діяльність, яка так важлива для юнаків такого віку. Та попри всі реалії нашого часу, футболісти 2008 р.н. викладалися на полі і вміло застосовували свої набуті вміння та навички.

Тож по завершенню двох днів, турнірна таблиця групи А виглядає так:

1. Верес Рівне 2008

2. Фа Тернопіль 2009

3. ФК Єврошпон Смига

4. Енергетик Нетішин

5. ДЮСШ Дубно

6. ФК Біскупа Тернопіль.

Вже завтра визначиться турнірна таблиця групи Б.

Вперше футбольний турнір «Я-Патріот» проходив в три етапи. 15-16 червня змагалась група А. 20-21 – Б. 24-25 червня – вирішувалась доля команд, їхнє місце у турнірній таблиці.

Це своєрідний досвід у проведені такого формату. Це хороша можливість зіграти достатню кількість матчів та повернути кожному футболісту виїзну , змагальну діяльність. Адже матчів ДЮФЛ, на жаль, не має.

За усіма матчами було цікаво спостерігати. Вони були наближені до дорослого футболу. Техніка, тактика, швидкість реакції, прийняття правильних рішень, чіткість передач – це фактори , які були властивими для кожної команди. Але, попри ці якості, завжди є переможці та переможені. За підсумками групових матчів в ¼ ввійшли такі команди: ФК «Верес» м. Рівне, ФК «Чемпіон» м. Тернопіль, ФК «Єврошпон-Смига», ФК «Верес-2009» м. Рівне, ФК «Волинь» м. Рівне, ФА Тернопіль, ФК «Енергетик» м. Нетішин, ФА Тернопіль-2009. Кожна гра була важливою, адже мінімальна помилка означала втрату боротьби за призові місця. Хтось більше виділявся на футбольному полі, а хтось втрачав надію при першому пропущеному голі. Тож півфіналісти складались із таких пар:

ФК «Єврошпон-Смига» – ФК «Верес» м. Рівне – цікавий матч із адреналіном. Бажання грати у фіналі та старання команд було помітним на футбольному полі. Рівняни змогли реалізувати свій момент. Мінімальна перевага ще нічого не означала. Вже наприкінці , смижани пішли усі в атаку, щоб зрівняти рахунок. Маленька помилка призвела до того, що ФК «Верес» подвоїв рахунок і став фіналістом.

ФА Тернопіль – ФК «Верес-2009» м. Рівне – хороша боротьба , ініціатива була більшою за тернополянами. У двох команд були чудові моменти, які ніхто не міг реалізувати. На останніх хвилинах матчу ФА Тернопіль відкриває рахунок та вириває путівку у фінал.

Матч за 3 місце та фінал не подарували інтриги. Обидва завершились із рахунком 4:1. Отже:

1 місце – ФК «Верес» м. Рівне;

2 місце – ФА Тернопіль;

3 місце – ФК «Єврошпон-Смига»;

Дякуємо командам за згоду взяти участь у турнірі такого формату. Генеральний спонсор ФК «Єврошпон-Смига» – ПрАТ «Єврошпон-Смига».

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →