Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Осінні баталії юних смижан

Найстарші вихованці ФК «Єврошпон-Смига» 2007 р.н. закрили цьогорічний сезон турнірів у  Смизькій громаді. У  дитячому футбольному святі «Золота осінь» участь взяло 6 команд (ФК «Єврошпон-Смига», ФК «Волинь» м. Луцьк, ФК «Чемпіон» м. Тернопіль, ФК «Динамік-1» м. Київ, ФК «Динамік-2» м. Київ, ДЮСШ м.Дубно).  Матчі проходили за коловою системою, де кожен мав можливість порівняти свої футбольні навички із усіма учасниками турніру. Для різноманітності та більшої інтриги , за положенням, додатково проводилось два матчі на визначення призерів. Тобто команди, які зайняли  1-2 місця, вирішували, хто стане переможцем турніру, а 3-4 боролись за бронзові нагороди.
    Матч за 3 місце – ФК «Динамік-2» м. Київ –ДЮСШ м. Дубно пройшов хвилююче для двох команд, та попри старання столичних юнаків, заслужену перемогу здобула команда із нашого районного центру.
     Фінал ФК «Волинь» м. Луцьк – ФК «Динамік-1» м. Київ – став справжнім видовищем. Завдяки контратаці, волиняни відкрили рахунок у матчі. Здавалось, вже йшло до їх перемоги, але на останніх хвилинах зустрічі, кияни зрівняли рахунок та подарували глядачам продовження свята – серію пенальті, у якій більш впевнено виглядала команда із м. Луцьк.
    По завершенні турніру «Золота осінь» трійка найкращих виглядала так:

1 місце – ФК «Волинь» м. Луцьк;
2 місце – ФК «Динамік-1» м. Київ;
3 місце – ДЮСШ м. Дубно
.


Хочеться відмітити наш ФК «Єврошпон-Смига» , який хоч і не зайняв призового місця, але гідно виступив на цьому турніру, адже більша половина складу команди  включали в себе молодших на два роки футболістів.
    Інша вікова група 2009 р.н.  відвідала захопливий турнір у м. Львів, де за нагороди боролось 16 команд. Слід відмітити, що цей турнір мав особливий статус, неофіційно його називають «Кубок дитячих еліт України», адже сюди прибули показати свою майстерність дітлахи із всіх куточків нашої держави.   Після першого ігрового дня важко було визначити подальше місце ФК «Єврошпон-Смига» серед групового квартету. Всі чотири колективи не хотіли втрачати можливість потрапити у вісімку найсильніших. Наші юнаки , показавши хорошу техніко-тактичну гру, заслужено вийшли з групи із другого місця.
    Суперником у чверть фінальній частині став ФК «Волинь» м. Луцьк. Матч пройшов у запеклій боротьбі, де основний час завершився із рахунком 1:1. Серія пенальті у футболі — завжди лотерея. Цього разу, на жаль, вона посміхнулась суперникам.
   Наступний матч відбувся із ще однією командою із Волині – ФК «Адреналін», де доля нашої команди склалась таким же чином як ¼  – невдала футбольна фортуна. В кінцевому результаті ми змагались за 7 місце із всім відомим ФК «Львів». Взаємні атаки та справжнє емоційне протистояння завершилось заслуженою перемогою ФК «Єврошпон-Смига».      
    Лише одна поразка в основний час за весь турнір , дві перемоги,  три нічиї непоганий доробок у протистоянні із дитячими колективами представників першої та прем’єр ліги України.

Дякуємо генеральному спонсору ПрАТ «Єврошпон-Смига» за постійну фінансову підтримку в проведенні місцевих турнірів та участі у виїзних змаганнях.

Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →