Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Переможний кубок до дня Конституції їде у Смигу

З нагоди дня Конституції України у м. Нетішин проходив футбольний турнір серед юнаків 2008 р.н. Участь взяло 6 команд (КДЮСШ ППО ХАЕС м. Нетішин, ДЮСШ м. Острог, ДЮСШ м. Славута, ФК «Розваж», ФК «Єврошпон-Смига». ФК «Бобри» м. Броди), які були розподілені на дві групи.

На груповому етапі здобули впевнену перемогу над ФК «Розваж» – 3:0. Другий матч став протилежністю іншого, бойова нічия із ФК «Бобри» – 1:1. За кращою різницею забитих-пропущених , здобуваємо 1 місце в групі і заслужено боремось за титул найсильнішого.

Після першого етапу турніру, утворились нові групи, де у вищій боролись за 1-3 місця, відповідно у нижчій за 4-6.

Смижанам знову ж випала можливість зіграти із ФК «Бобри» м. Броди, які стали кращою другою командо. Але у цьому протистоянні наші футболісти не хотіли поступатись місцем «під сонцем». Заволодівши ініціативою на полі, реалізували своїх два хороших моменти – 2:0.

У матчі із ДЮСШ м. Славута смижани проявили свою майстерність, показали спокійну техніко-тактичну гру. Фінальний свисток сповістив про перемогу, а це означало, що наші хлопці виграли переможний кубок.

Наш футболіст Володимир Квіквінія (2009 р.н) чудово виділявся на футбольному полі , тому організатори визнали його кращим гравцем на турнірі. Хочеться відмітити, що він виступає за старших себе футболістів, але попри це показує хороший , майстерний футбол.

Важливо проводити для дітей турніри присвячені важливим святам для нашої неньки України. Адже із самого дитинства важливо прививати любов до держави. Дякуємо ПрАТ “Єврошпон-Смига” за фінансову підтримку у поїздці.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →