Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Переможний “Кубок Єврошпону” залишився у Смизі

Всеукраїнський турнір Кубок Єврошпон-Смига продовжується. Протягом двох днів змагались команди 2010 р.н. 9 команд (ФК «Верес» Рівне, ФК «Верес-2» Рівне, ФК «Почаїв» , ФК «Єврошпон-Смига», ФК «Єврошпон-Смига-2011», ФК «Чайка» м. Черкаси, ФК «Дубно» , ДЮСШ Здолбунів, ФА Тернопіль) розпочали свій шлях на турнірі із групового етапу.
Юнаки цієї вікової групи порівнювали свої сили на великому футбольному полі у форматі 10+1. Їхні матчі вже наближені до дорослого футболу. Хлопці 2010 р.н. намагались грати у пас, чітко дотримуватись техніки та тактики , яку протреновували із своїми тренерами. Кожна команда виділялась по своєму, одна швидкісними якостями, інша технічно. Але на кожних змаганнях є переможці та переможені.

У півфінальну частину потрапили такі колективи : ФК «Єврошпон-Смига», ФА Тернопіль, ФК «Чайка» м. Черкаси, ФК «Верес» м. Рівне).

Суперником нашої команди став ФК «Верес». Рівна, змістовна гра. Обидва колективи старались і боялись допустити помилку. На середині 2 тайму смижанин зумів відкрити рахунок, який залишився незмінним. 1:0 на нашу користь.
Другий півфінал був хорошим по рівню гри, але не подарував інтриги. ФК “Чайка” відкрили рахунок та стали впевненіше почувати себе на полі. До фінального свистка зуміли ще двічі відзначитись – 3:0.

Малий фінал ФА Тернопіль -ФК “Верес” відзначився майстерністю футболістів та швидкістю прийняття рішень. Тернополяни двічі вразили ворота суперників на що рівнями змогли відповісти лише одним голом наприкінці матчу – 2:1.

Фінальний поєдинок став справжнім видовищем. На початку матчу смижанин отримав червону карточку, а це означало, що до завершення гри , наші гратимуть у меншості. Це дало поштовх ще більше викладатися фізично . Гості із м. Черкаси намагались використати шанс переваги на полі. Та попри всі старання м’яч ніяк не опинявся у сітці. А нашим футболістам вдалось два рази вразили ворота суперників.

Отже, 1 місце – ФК “Єврошпон-Смига”;

2 місце- ФК “Чайка” м. Черкаси;

3 місце- ФА Тернопіль;

4 місце- ФК “Верес” м. Рівне.

Хочеться відмітити наших вихованців 2011 р.н., які гідно протистояли усім суперникам 2010 р.н. та зайняли 5 місце на турнірі.

Приємно, що до нас завітала команда із м. Черкаси – ФК «Чайка», яка не тільки чудово виступила на турнірі, але й подолала таку відстань, незважаючи на ситуацію в країні. Генеральний спонсор нашого футбольного клубу та цього турніру – ПрАТ «Єврошпон-Смига».

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →