Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Підсумки дитячо-юнацького ФК «Єврошпон-Смига» за рік

Кожна людина із приходом Нового року хоче заглянути у минуле і проаналізувати свою діяльність за попередній рік. Так і наш футбольний клуб хоче зробити підсумки свого річного життя.

Цей тренувально-змагальний рік був надзвичайно насиченим та плідним.
Змагання протягом зимових місяців для ФК «Єврошпон-Смига» має свою особливість. Адже ми майже систематично у цю пору року гостюємо, змагаючись у спортивних залах наших конкурентів (через відсутність свого спортивного залу). Винятком є один футбольний турнір «Україна хоче миру», який проводимо на базі спортивного залу Кременецької педагогічної академії. Різні куточки України добре підготували наших спортсменів для футзальних змагань. Адже взимку, смижани мали змогу брати участь в турнірах Європейського рівня у Республіках Литва (2 місце) та Словаччина (6 місце).

З першим весняним промінням сонця, пробудилось змагальне життя смизьких дітлахів, приймаючи участь у домашніх турнірах під час ІІ Всеукраїнського фестивалю «Я-патріот», що пройшов у селищі Смига. У ньому змагались діти 4 вікових груп. Про авторитет цього турніру свідчить той факт, що кількість учасників зросла у географічному та кількісному вимірах. Силу нашого дитячого футбольного клубу підтвердили призові місця на кожному з етапів фестивалю.

Час літніх канікул для школярів не є відпочинком для спортсменів. У цей період юні смижани з користю використали можливість позмагатись та оздоровитись на курорті європейського рівня у м.Албена Республіки Болгарія. Саме влітку відбувалося закладення основних фізичних якостей, техніко-тактичних дій для подальших баталій.

Напевно апогеєм всіх річних змагань стала участь дитячо-юнацького футбольного клубу «Єврошпон-Смига» двома віковими групами у Всеєвропейському вікенді у передмісті іспанської Барселони – Калельї. Смижани здивували усю Європу, перемігши у віковій категорії 2008 р.н. та отримавши срібні нагороди у категорії 2006 р.н. Тим самим показали , що футбольний клуб рухається у правильному напрямку.
Ще одним доказом авторитету ФК «Єврошпон-Смига» є те, що вихованці відвідали 2 матчі по запрошенню: Чемпіонат Прем’єр-ліги України – ФК «Карпати» Львів – ФК «Десна» Чернігів та матч Ліги Європи- ФК «Динамо» Київ – Яблонець (Чехія).

Яскравою крапкою стала участь 2007 р.н. у Закарпатті – м.Берегове, де юнаки зайняли 3 місце та мали змогу гарно відпочити.

Футбольний клуб не стоїть на місці , адже до тренувального процесу приступили дітлахи 2012-2013 р.н., які вже в своєму 5-6 річному віці мають змогу ознайомлюватись із основними засадами футболу.

Дякуємо головному спонсору ПрАТ «Єврошпон-Смига» за надану можливість приймати участь у турнірах Міжнародного та Всеукраїнського рівнях.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →