Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Поразки, за які не соромно

Вже 5-й тиждень поспіль суботній день для вихованців ФК «Єврошпон-Смига» розпочинається із матчів Чемпіонату України. Цього разу смижани відвідали м. Чернівці, де зустрілись із командою ФК «Спарта». Настрій був бойовий, адже всі розуміли, що матч простим не буде: перед нами суперник, який виступає не перший рік і зараз лідирує в групі.

    Боротьбу розпочали юнаки 2005 р.н. Перші 40 хвилин суперник більше атакував, але ніяк не міг це довести до логічного  завершення. В результаті 1 тайм завершився із нульовим рахунком. Це додало більше впевненості смижанам, які надіялись тільки на позитивний результат. Але наприкінці другого тайму гравець ФК «Спарта» відкрив рахунок. Після цього невдалого моменту подіяв психологічний фактор. Наші футболісти намагались зрівняти рахунок, але допускали помилки. В підсумку –  жодного забитого м’яча у ворота суперника. Останні 8 хвилин стали невтішними: ФК «Спарта» відзначився ще двічі. Отже, в результаті 3:0 на користь чернівецької команди.

      Футболісти 2007 р.н. проявили свій характер та намагались показати технічність у своїх діях. Та попри усі старання, суперник виявився більш досвідчений. Вже у першому таймі чернівчани двічі вразили наші ворота. А у другій половині гри подвоїли рахунок. Фінальний свисток сповістив про рахунок – 4:0.

    На жаль, у підсумку дві поразки. Після матчів наші тренери відмітили гру ФК «Спарта» та з впевненістю сказали, що це один із найдостойніших суперників по своїй техніко-тактичній грі. Вони розуміють помилки, які допускали наші гравці і будуть над ними працювати.

ПрАТ «Єврошпон-Смига» забезпечує фінансову підтримку участі ФК «Єврошпон-Смига» на  Чемпіонаті України серед ДЮСЗ сезону 2021-2022 років.

Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →