Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ПрАТ «Єврошпон-Смига» презентує перший Звіт про соціально-відповідальну діяльність

ПрАТ «Єврошпон-Смига» презентує перший Звіт про соціально-відповідальну діяльність

 

Одним з важливих показників відкритості та прозорості діяльності будь-якої компанії є її готовність звітувати перед суспільством. ПрАТ «Єврошпон-Смига» – компанія зі сталим баченням розвитку, тому ми прагнемо донести до широкого кола стейкхолдерів інформацію про діяльність у сфері корпоративної соціальної відповідальності.

Цьогоріч ПрАТ «Єврошпон-Смига» висвітлив перший Звіт про соціально-відповідальну діяльність 2018-2019 , який описує внесок компанії в розвиток українського суспільства.

За попередні роки підприємством було реалізовано багато суспільно-корисних справ, проте цього року ми усвідомили всю важливість висвітлення діяльності в напрямку соціальної політики підприємства. Адже презентація нефінансового звіту ПрАТ «Єврошпон-Смига» – це публічний інструмент, який дає змогу:

  • продемонструвати місію компанії;
  • показати співробітникам, в якій компанії вони працюють, інвесторам – в яку компанію вони інвестують, а партнерам – з ким вони працюють;
  • налагодити діалог із громадськими організаціями та місцевими громадами.

Цим звітом ми хочемо ще раз підкреслити пріоритетні напрямки соціальної діяльності ПрАТ «Єврошпон-Смига»: інвестиції у розбудову громад, в яких працюємо; підтримка соціальних проєктів в напрямку розвитку дітей та молоді через співпрацю з громадськими організаціями; збереження та захист навколишнього середовища.

Підведені підсумки за два роки діяльності у напрямку сталого розвитку дають розуміння масштабності зробленого  і натхнення та мотивацію рухатися далі. Ми є частиною тих соціальних змін, які відбуваються в громадах і пишаємося цим. Ми цінуємо кожного нашого працівника, клієнта, кожного, хто разом з нами дивиться в одному напрямку та керується однаковими принципами. Поважаємо, довіряємо та дякуємо усім, завдяки кому ці проєкти стали можливими і переконані, що тільки у спільній співпраці можемо досягнути ще вищих вершин. Щодня стаємо кращими разом заради добробуту кожного.

Цей документ – це свідчення впевненого руху до нашої мети: стати однією з кращих соціально-відповідальних компаній України.

Надалі прагнемо вдосконалювати звіт шляхом ефективної зворотної комунікації від наших партнерів, клієнтів, працівників. Будемо раді почути Ваші відгуки на електронну адресу euroshpon@gmail.com.

зображення_viber_2020-06-19_11-45-09 зображення_viber_2020-06-19_11-45-11

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →