Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА» успішно пройдено перевірку дотримання Стандартів IWAY

Шановні Колеги, Покупці, Партнери та Друзі

Приємно поділитися з Вами звісткою про те, що багаторічна кропітка праця нашого колективу спрямована не лише на виготовлення якісної продукції, а й на постійне покращення організації процесів, вдосконалення застосовуваних методів та процедур, на створення комфортних умов праці для наших працівників, прогресивне зростання соціального пакету. Наша боротьба із забрудненням навколишнього середовища та корупцією в суспільстві були належним чином оцінені нашими іноземними Партнерами.

У грудні 2017 року ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА» успішно пройшло перевірку IKEA по дотриманню Стандартів IWAY та в лютому 2018 року отримано статус Уповноваженого Постачальника IKEA.

Варто відмітити, що це не перший здобуток у нашій діяльності, не перше визнання високого рівня організації та професіоналізму, адже щороку наше Підприємство лідирує серед експортерів деревообробної галузі в Україні, вже понад сім років наша система управління якістю стандартизована відповідно до ДСТУ ISO 9001:2009, а географія зовнішньоекономічних операцій останніх років яскраво засвідчує факт міжнародного визнання і довіри до Підприємства. Однак, не буває незначних перемог і кожен здобуток є важливим для нас, а особливо коли це відзнака за якість від найбільшого Продавця меблів у Світі – компанії IKEA!

Стандарти IWAY, котрими керуються у своїй діяльності транснаціональна корпорація IKEA та ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА», – це комплекс правил та процедур, спрямованих на покращення соціальних умов та безпеки праці, втілених у визначенні та застосуванні найоптимальнішого рішення для забезпечення потреб працівника, захисту його прав та свобод, недопущення корупційної діяльності та збереження навколишнього середовища.

Дані Стандарти IWAY ґрунтуються на восьми основних угодах, визначених в Декларації Міжнародної Організації Праці (МОП) 1998 р. “Про основні принципи і права у сфері праці” і десяти принципах глобального договору ООН в Йоганнесбурзі (2000 р.), що відповідають фундаментальним принципам Прав людини визначених в «Загальній Декларації прав людини» (ООН 1948р.).

А, ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА» сьогодні є першим Підприємством в Україні, котре отримало цей важливий знак якості як засвідчення відповідності діяльності, означеним всесвітньо визнаним Стандартом ООН та МОП.

З присвоєнням цієї відзнаки ми вітаємо наш колектив, який щодня працював для отримання якісного результату та наших Партнерів, котрі можуть бути певні, що працюючи з ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА» вони працюють не просто з потужним товаровиробником, а з Підприємством котре пропагує та практикує Міжнародні стандарти роботи та організації процесів у своїй діяльності!

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →