Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Сімейне свято футболу у ФК «Єврошпон-Смига»

Літо – це чудова пора року для збагачення організму різноманітними вітамінам з підвищенням своєї фізичної кондиції, можливість тіснішого спілкування з сім’єю та активного спільного відпочинку батьків та дітей.

Оригінально та різноманітно організовано навчально-тренувальний процес у вихованців дитячо-юнацького ФК «Єврошпон-Смига».

Нещодавно тренер вихованців 2008-2009 р.н. Святослав Левков запропонував провести спільне тренування батьків з дітьми у вигляді турніру: батьки проти дітей. Це викликало хвилю позитивних емоцій в учасників. На цей захід завітало неочікувано багато батьків, вболівальників та родичів вихованців футбольного клубу.

Дитячий колектив було розподілено на три команди, батьки у свою чергу проводили довільні заміни. Тож під час зустрічі поколінь, було зіграно 4 тайми, в яких мали можливість проявити свою майстерність як всі діти,так і батьки. Про рівність боротьби свідчить результат, що впродовж трьох таймів був нічийний рахунок. Лише у 4 таймі далась взнаки втома старших учасників, а може це результат кращої фізичної готовності дітей, які під завісу вирвались вперед. Тож з рахунком 8:5 перемогу отримали діти.

По завершені турніру, батьки організували невеличке свято-фуршет для дітей, під час якого футболісти відновились після матчів, а батьки обмінялись досвіду сімейних традицій виховання у різних родинах.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →