Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

«Smyga-Veneer» прийняла участь у виставці «DREMA FURNICA» 2017

«Smyga-Veneer» – представник ПрАТ «Єврошпон-Смига» у Польщі, спеціалізується на виробництві і продажу натурального шпону і кромок.

З 12 по 15 вересня 2017 року у м.Познань, Польща відбулась міжнародна виставка напівфабрикатів для виробництва меблів «FURNICA», на якій представила свою продукцію компанія «Smyga-Veneer». На виставці відвідувачі могли дізнатись вичерпну інформацію по кожному з видів нашої продукції, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Виставка «FURNICA» – це престижний захід, який присвячений професіоналам з різних галузей промисловості. Виставка є чудовим джерелом для отримання нових натхнень для реалізації навіть самих хитромудрих меблевих колекцій і поліпшення в виробництві. Джерелами натхнення для виробників меблів і дизайнерів є цікаві виставки, які представляють інноваційні концепції і дизайн меблевих колекцій.

Для тисячі виробників меблів з усієї Польщі та сусідніх країн, а також для представників-оптовиків по компонентам і матеріалам для виробництва меблів, виставка «FURNICA» є чудовою нагодою для ознайомлення з ринковими новинками і пропозицією провідних постачальників рішень для меблевої промисловості, а також актуальними тенденціями в проектуванні меблів. Експозиція виставки помітно більше, ніж у минулому році. Також виставка відзначає збільшення експозиційної поверхні.

Виставка «FURNICA» вкотре допомогла знайти нам нові ділові контакти та представити продукцію нашої компанії, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →