Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Смига живе дитячим футболом

Активна робота смижан по розвитку дитячого футболу, їх успіхи на Всеукраїнському та міжнародному рівнях привернули увагу Федерації футболу України, яка профінансувала будівництво міні-футбольного стадіону із штучним покриттям, для учнів Смизької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Урочисте відкриття новобудови святкувала вся школа. На початку відбувся дитячий турнір дітей 2008 р.н., де перемогу здобула команда ФК «Зоря» Рівненського району, смижани – другі. На це свято у Смигу прибули: перший заступник президента Федерації футболу України – Вадим Костюченко та зірки українського футболу, в минулому гравці збірної нашої держави: Володимир Єзерський, Василь Кардаш, Сергій Попов, які показали майстер-клас для юних футболістів, чим викликали щире захоплення дітей. Федерація футболу гідно підготувалась до цього свята, всім командам-учасницям турніру «Кубок Надій» (приуроченому відкриттю стадіону) було подаровано комплект спортивної форми та м’ячі.

Свято дитячого футболу у Смизі не завершилось, адже згідно плану, цими днями у селищі проводився ІІІ етап турніру «Кубок Єврошпону», на цей раз змагалися діти 2009 р.н. Сюди на відкриття теж завітали вище вказані гості, які були здивовані, що у такому селищі є стадіон європейского зразка з електронним таблом, роздягальнями. Водночас вони приємно здивували дванадцять дитячих футбольних колективів, які завітали на турнір. Це посилило бажання боротись та перемагати. В результаті трьох днів призерами стали:

1 місце – ФК «Футбік» Острог
2 місце – ФК «Волинь» Луцьк
3 місце – ДЮСШ Тернопіль.

На завершення іменні календарі та смачні торти від генерального спонсора ПрАТ «Єврошпон-Смига», які залишать згадку про турнір у кожного гравця-учасника.

Про авторитет дитячо-юнацького ФК «Єврошпон-Смига» свідчить той факт, що колектив із Черкас 2007 р.н., перебуваючи на турнірі у м. Львів захотіли помірятись силами із нашими земляками. Товариський матч відбувся на нейтральному полі у нашому районному центрі м. Дубно. Смижани перемогли команду із Центральної України з рахунком 2:0.

Що ж, селище Смига цілеспрямовано розвиває дитячий футбол. Цих вихідних колектив 2010 р.н. завітає на турнір у м. Нетішин, а Смига приймає 16 колективів із різних куточків України на турнірі пам’яті добровольця АТО – Сергія Кочетова, серед футболістів 2008 р.н. Запрошуємо відвідати та підтримати команди!

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →