Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Смижани чемпіони на Хмельниччині

Високий рівень стабільних результатів показують вихованці Василя Дем’янчука дитячо-юнацького ФК «Єврошпон-Смига». Минулого тижня ми розповідали про шлях до срібних нагород дітлахів 2010-2011 р.н. у м.Володимир-Волинський. Цього разу ці юнаки стали переможцями на турнірі пам’яті директора ДЮСШ В.М. Махньова у м.Ізяслав Хмельницької області. Ця перемога була важкою, але впевненою.

На груповому етапі результати матчів були такими:
1. ДЮСШ Коростень 3:2 ДЮФК «Єврошпон-Смига»;
2. ДЮСШ Ізяслав 0:9 ДЮФК «Єврошпон-Смига»;
3. ДЮФК «Єврошпон-Смига» 5:2 ДЮСШ Староконстянтинів;
У трьох команд, серед яких і наша, виявилась одинакова кількість очок, та ми за різницею м’ячів зайняли 1 місце в групі та вирвали можливість змагатись за титул переможця турніру.

Фінальна гра відбулась із командою ДЮСШ Хмельницький. Перші хвилини були досить напружені, адже наш клуб та суперники старались викластись на повну і показувати змістовну гру. Юнаки ДЮФК «Єврошпон-Смига» грали більш зіграно і в результаті перемогли із рахунком 4:1. Заслужені золоті медалі поповнили досягнення футбольного клубу. Терещенко Вадим став кращим нападаючим турніру пам’яті директора ДЮСШ В.М. Махньова у м.Ізяслав та був нагороджений цінними призами.
А вже незабаром з 14 березня у Смизі стартує Міжнародний футбольний фестиваль «Я-патріот».

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →