Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Смижани на кубку пам’яті тренерів ветеранів ДЮФШ «Динамо»

Смижани на кубку пам’яті тренерів ветеранів ДЮФШ «Динамо»

21- 22 грудня, на манежі НТБ «Динамо» в Конча-Заспі проходив традиційний дитячо-юнацький футбольний турнір, присвячений пам’яті тренерів ветеранів ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського серед 2010 р.н. , де наш ДЮФК «Єврошпон-Смига» був запрошений за свої високі досягнення та авторитет серед спортивних функціонерів , які займаються розвитком дитячого футболу в Україні.  8 дитячих команд боролись за титул найкращих (ФК «Динамо-1» Київ, ДЮСШ Блохіна-Бєланова (Вінниця) , ФК «Чорноморець» (Одеса), ФК «Металург» (Запоріжжя), ФК «Динамо-2», «УФК-Дніпро», ФК «Львів»). Самі імена учасників говорять про високий рівень даного турніру.

Змагання із лідерами дитячого українського футболу дала змогу порівняти свої сили, вміння, майстерність, психологічну та фізичну підготовленість дітлахам із сільської місцевості. Слід відмітити, що наші односельчани у кожному матчі гідно протистояли своїм конкурентам  та показали свій характер. Навіть попри те, що деякі гравці були з 2011 р.н.  Доказом цього є результати на груповому етапі:

 

ФК «Динамо-2» 3:2 ФК «Єврошпон-Смига»;

ФК «Єврошпон-Смига» 1:1 ФК «Львів»;

«УФК-Дніпро» 1:0 ФК «Єврошпон-Смига».

81098095_2562709400648104_8634509811297288192_n 80986446_465173114382340_8878949061676236800_n

Як видно із результатів, нашим юним футболістам трішки не вистачало для досягнення позитивного результату. Адже у кожному матчі, юні смижани мали багато хороших моментів, перегравали деякі команди за рахунок самовіддачі. Якби був більший фарт, то могли б бути у трійці найкращих.

За результатами боротьби в груповому етапі ФК «Єврошпон-Смига» у матчі за 5 місце зустрівся із відомим одеським «Чорноморцем», де    основний час завершився нічийним результатом – 2:2, що привело до визначення переможця у серії післяматчевих пенальті, де більш успішними були наші юнаки (3:2).  Для земляків ці матчеві зустрічі стали хорошою та повчальною школою, показали, що слід боротись завжди до останньої секунди.

Від організаторів турніру було приємно чути, що футбольний клуб рухається  у правильному напрямку стосовно розвитку дітей та їхньої футбольної майстерності. Вболівальники були здивовані, що вихованці із невеличкого селища можуть на рівних грати із дитячими колективами, що входять в початкову інфраструктуру головних футбольних клубів нашої держави.

Найбільш пам’ятним цей турнір видався для нашого земляка – Кононюка Івана, адже організатори змагань нагородили призом як кращого у команді.

Тож цей турнір у столиці України приніс футболістам багато корисного і приємного: змагання із сильними конкурентами, відвідання та проведення матчів на тренувальній базі ФК «Динамо» Київ та збірної України, прогулянки та екскурсії по знаменитих місцях Києва, знайомство та дружні відносини із однолітками команд-суперниць, нагородження від: директора футбольної академії «Динамо» Київ – Іщенко Олександра Олексійовича; відомого футболіста – Радченка Олександра Борисовича;  захисника, тренера,  майстра спорту міжнародного класу – Лозинського Володимира Федоровича.

Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →