Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Товариський матч із командою вищої ліги

Приємною подією у Смизькій громаді став візит ФК «Поділля» м. Хмельницький. Команда завітала на товариський матч з місцевим ФК «Єврошпон-Смига» у складі юнаків 2005 р.н. Це команда вищої дитячо-юнацької ліги України.
Ініціативою у матчі заволоділи суперники з Хмельниччини, які демонстрували хорошу техніку та згуртованість у діях. Але і наші футболісти нав’язали боротьбу та показали характер. Більшу половину першого тайму був нічийний рахунок. Фінальний свисток сповістив про перемогу ФК «Поділля» – 5:0. Втома та відсутність ігрової практики у наших футболістів, дались взнаки.
Попри це, наші гості подарували хороші емоції смижанам.

Ця подія була насичена не тільки футбольним матчем, а також спортивними конкурсами між маленькими вихованцями ФК «Єврошпон-Смига». По завершенні кожен учасник отримав презент від капітана дорослої команди ФК «Поділля», адже ості приїхали до нас із подарунками та різними сувенірами.
ФК «Єврошпон-Смига» також отримав подарунок від наших гостів –футбольні м’ячі.
Дякуємо ФК «Поділля» із м. Хмельницький за чудове свято, яке вони подарували нашим вихованцям, вболівальникам, які вже так сумували за такими футбольними подіями. Це був своєрідний досвід та хороший спогад із минулого, спокійного життя кожного футболіста-українця.

Генеральний спонсор ФК «Єврошпон-Смига» – ПрАТ «Єврошпон-Смига».

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →