Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Тренування з Олегом Шандруком

Цікавим видався тренувальний процес дітей ФК «Єврошпон-Смига» 2008-2009 р.н. Адже на запрошення клубу, на заняття дітей, завітав один із найбільш іменитих футболістів Рівненської області – Олег Шандрук, тепер тренер НК «Верес» Рівне. У минулому ця людина пройшла дитячу школу ФК «Шахтар» Донецьк та граючи за команди Прем’єр Ліги України – ФК «Чорноморець» Одеса, ФК «Волинь» Луцьк, ФК «Арсенал» Київ, здобула великий досвід. Тож у Олега є чим поділитись з підростаючими футболістами. Спостерігаючи за заняттям дітей, Олег Шандрук дав цінні рекомендації тренерам , щодо покращення навчально-тренувального процесу. Погравши з дітьми у рухливі ігри зарядив як себе позитивом, так і маленьких футболістів, які виконували поставленні завдання з максимальним бажанням і старанням. Саме такі моменти приносять дітям багато задоволення. По завершенню тренування знаний майстер шкіряного м’яча відгукнувся на прохання і дав відповіді на наші запитання.

Чому Ви рішили зайнятись тренерською діяльністю?
– Бо це футбол. Я не можу без футболу. Мені подобається самий процес, творчість. Бути футболістом і бути тренером – це дві різні речі. Для мене етап переходу з футболіста до тренера не був важким. Я себе готував до цього. Мені пощастило,що на початках своєї тренерської роботи я очолив аматорську команду «Одек» Оржів. Там я зміг себе реалізувати, мав можливість експериментувати. Зараз я є головним тренером професійної команди «Верес» Рівне. Тут кожна гра – це певне випробовування і навчання. Стараюсь ретельно проаналізувати кожну помилку. Приємно, що маю змогу тренувати саме цю команду. Я бачу як клуб має бажання прогресувати та добиватись вищих результатів. Ця посада вимагає рівного і справедливого ставлення до всіх гравців. Адже якщо в команді є друг-футболіст, ти тренером не станеш.
– Були між Вами і вихованцями суперечки?
– Зараз є і були. На сьогоднішній день важливим є індивідуальний підхід. В мене завжди максимальні вимоги. Моє завдання , вчасно помічати конфліктні ситуації та виправляти їх на початках. Можливо проігнорувати, інколи сказати слово, підтримати. Ці моменти мабуть є найважчими у футболі.
– На що повинні звертати найбільшу увагу наші тренери в тренувальному процесі з дітьми?
– Тут все важливо. Якщо брати тренувальний процес , то я звернув би увагу на технічне оснащення – це робота з м’ячем і виховання психологічної стійкості дітей. Кожна дитина – це індивідум із своїм характером. І дитячому тренеру слід вивчити і враховувати ці особливості під час тренувань і змагань.

На завершення спілкування Олег Шандрук зробив підсумок і сказав цінні слова нашим футболістам :

«Футбол це важка праця, хто хоче рости, потрібно себе заставляти, виховувати в собі вольові якості. Бажаю, щоб ви прогресували , вдосконалювали свою майстерність. Для вас створені дуже комфортні умови. Цінуйте кожну мить, яку тут проводите. Але не забувайте, що заняття футболом не повинно бути перепоною навчання в школі. Адже гра мільйонів дуже інтелектуальна. І навчання допоможе знайти себе в житті».

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →