Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Турнір пам’яті воїна-добровольця Сергія Кочетова

Дуже сильним за складом учасників був дитячий турнір з футболу присвячений вшануванню пам’яті воїна-добровольця Айдару – Сергія Кочетова, який відбувся на стадіоні «Єврошпон-Смига» в смт.Смига серед дітей 2007 р.н. В гості до нас завітали команди з Рівненської, Тернопільської, Волинської, Хмельницької області та юні вихованці Динамо Київ.

15 колективів були розподілені на 3 групи, за наслідками боротьби в яких визначилась вісімка найсильніших, які продовжили боротьбу за кубок. Про рівність і силу колективів, які зустрілись в чверті фіналу свідчить те, що два матчі із них завершились нічийним результатом і їх доля вирішувалась серією пенальті. Кожна гра несла в собі великий інтерес, а передбачити результат просто було не можливо.

У грі за третє місце боролись: ФК «Фаворит» Луцьк та ФК «Волинь 1» Луцьк. Команди показали себе з хорошої сторони, та в результаті пенальті фортуна повернулась до ФК «Волинь 2».
Фінал ФК «Єврошпон-Смига» – ФК «Волинь 2». Приємно спостерігати за грою наших земляків, тим більше коли в середині дух перемоги. Отже:

    1 місце – ФК «Єврошпон-Смига»;
    2 місце – ФК «Волинь 2» Луцьк;
    3 місце – ФК «Волинь 1» Луцьк.

Не лише одним футболом був цікавий цей турнір, а й змістовною та патріотичною програмою відкриття турніру від Шепетинської ЗОШ І-ІІ ступенів, а під час півфінального матчу з участю футболістів «Єврошпон-Смига», наш тренер Майборода Дмитро зробив освідчення в коханні, що викликало захват і бурю емоцій у всіх вболівальників та учасників турніру. Можливо, саме це надихнуло наших земляків на чудову гру.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →