Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Тижневі футбольні баталії ФК «Єврошпон-Смига»

Насиченим та незабутнім став минулий тиждень для дітлахів ФК «Єврошпон-Смига» 2008 р.н. та 2012 р.н.

Юнаки 2008 р.н. побували на турнірі в одному із прекрасних міст України – Вінниці. Турнір вміщав в себе 12 сильних колективів, рівних за футбольними можливостями. Наш футбольний клуб показав хорошу гру у кожному матчі. Та попри усі старання, зайняли 6 місце. Організатори турніру визнали Сідлярука Владислава кращим гравцем і нагородили його пам’ятною статуеткою. Ввечері на дітей чекала вражаюча прогулянка по місту та біля найкрасивіших фонтанів в Україні.

На цьому сюрпризи не закінчились. В день виїзду ФК «Єврошпон-Смига» завітав на матч Першої ліги – ФК «Агробізнес» Волочиськ – ФК «Авангард» Краматорськ, де дітлахи привернули свою увагу не тільки кореспондентів, а й президента клубу, який подарував їм смаколики. Після матчу наші футболісти зробили спільну фотографію із лідером на сьогодні – ФК «Агробізнес».

Щодо наймолодших вихованців клубу, то вони мали змогу позмагатись на турнірі «Кубок дружби» у Смизі. Ці семилітні діти лише розпочали вивчати ази найулюбленішої гри мільйонів. У їхній грі ще спостерігається неуважність, дещо розсіяність. Але такі змагання багато дають користі для подальшого футбольного розвитку, усвідомлення у тактиці ведення гри.

Найкраще у цьому турнірі проявили свої таланти команди:
1 місце – ФК «Волинь» Луцьк;
2 місце – ДЮСШ Сокаль;
3 місце – ФК «Zinedine» Ужгород.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →