Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Участь «Smyga-Veneer» у виставці «FURNICA»

«Smyga-Veneer» – представник ПрАТ «Єврошпон-Смига» у Польщі, спеціалізується на виробництві і продажу натурального шпону і кромок.

З 13 по 16 вересня 2016 року відбулась міжнародна виставка напівфабрикатів для виробництва меблів «FURNICA», на якій представила свою продукцію компанія «Smyga-Veneer». На виставці відвідувачі могли дізнатись вичерпну інформацію по кожному з видів нашої продукції, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Виставка «FURNICA» – це престижний захід, який присвячений професіоналам з різних галузей промисловості. Виставка є чудовим джерелом для отримання нових натхнень для реалізації навіть самих хитромудрих меблевих колекцій і поліпшення в виробництві. Джерелами натхнення для виробників меблів і дизайнерів є цікаві виставки, які представляють інноваційні концепції і дизайн меблевих колекцій.

Для тисячі виробників меблів з усієї Польщі та сусідніх країн, а також для представників-оптовиків по компонентам і матеріалам для виробництва меблів, виставка «FURNICA» є чудовою нагодою для ознайомлення з ринковими новинками і пропозицією провідних постачальників рішень для меблевої промисловості, а також актуальними тенденціями в проектуванні меблів. Експозиція виставки помітно більше, ніж у минулому році. Також виставка відзначає збільшення експозиційної поверхні.

furnica-2016

Виставка «FURNICA» вкотре допомогла знайти нам нові ділові контакти та представити продукцію нашої компанії, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →