Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Участь у 30-й міжнародній виставці «DREMA»

Компанія ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА» брала участь у найбільшій, міжнародній виставці Центральної та Східної Європи для деревообробної та меблевої промисловості «DREMA», яка проходила з 16 по 19 вересня 2014 року в місті Познань, Польща.

Також, одночасно проходила міжнародна виставка напівфабрикатів для виробництва меблів — «FURNICA», це престижний захід, який присвячений професіоналам з різних галузей промисловості. Виставка є чудовим джерелом натхнення для реалізації, навіть самих хитромудрих, меблевих колекцій і поліпшень у виробництві. Джерелами натхнення для виробників меблів і дизайнерів є цікаві виставки, які представляють інноваційні концепції — «FURNICA» одна з них.

Ми були раді представити високоякісну продукцію, що відповідає міжнародним стандартам якості, а саме:

  • Шпон струганий з деревини українського походження;
  • Шпон зрощений з українських і екзотичних порід деревини;
  • Клей для деревообробки Woodmax.

Гостям виставки ми змогли безпосередньо надати вичерпну інформацію по кожному з видів нашої продукції, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Участь у міжнародній виставці DREMA Участь у міжнародній виставці DREMA

Виставка «DREMA» — це найбільша в Центрально-Східній Європі ярмарка для деревообробної галузі. «DREMA» — це місце презентації комплексної пропозиції в області верстатів і устаткування для сектора деревообробки і меблевого виробництва: від обробки круглого лісу до високих технологій в меблевій промисловості.

Участь у міжнародній виставці DREMA

«Drema», як основна галузева виставка в Центральній і Східній Європі, допомогла нам знайти нові ділові контакти. Сподіваємося вона і надалі буде залишатися місцем дружніх зустрічей.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →