Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Участь у виставці ZOW 2016

«Єврошпон-Смига» буде брати участь у виставці ZOW 2016, яка відбудеться з 16 по 19 лютого 2016 року у м. Бад Зальцуфлєн, Німеччина.

ZOW – це міжнародний ярмарок для постачальників меблевої промисловості та дизайну інтер’єрів, на якій учасники презентують нові продукти, матеріали та ідеї для виробництва меблів. В основі ярмарку:

  • Унікальна концепція виставки, яка фокусується на інформації, інноваціях, натхненні;
  • Широкий діапазон доступних безкоштовних послуг, що забезпечує велику кількість відвідувачів;
  • Відкрита конструкція стендів і центральних точок зв’язку, яка сприяє і заохочує прямим контактам з відвідувачами виставки.

Це місце, де зустрічаються постачальники і розробники, де розробляються тенденції меблевої промисловості. Унікальна концепція забезпечує швидкий та ефективний зв’язок з відвідувачами різних посад. Основний акцент буде зроблений на доступні меблі з індивідуальним дизайном. У тренді індивідуалізація масового виробництва меблів.

Aussteller-Besucherprofil

ПрАТ «Єврошпон-Смига» вже вкотре бере участь у виставці ZOW, чим підтверджує високу якість своєї продукції. Відвідавши цьогорічну виставку, у вас буде нагода дізнатись про нових партнерів компанії, їхню продукцію та дізнатись детальну інформацію, яка вас буде цікавити.

Запрошуємо вас відвідати зал 20, стенд D28 на виставці ZOW 2016!

ZOW trade show

Більше інформації про виставку можна дізнатись на сайті ZOW 2016

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →