Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Відбулося відкриття стадіону та проведення кубку «Єврошпон-Смига»

З метою втілення проекту «Єврошпон-Смига і наші друзі» 7-9 жовтня 2016 року на новозбудованому спортивному комплексі з футбольним полем розмірами 40*60 з штучним покриттям в смт. Смига було проведено Міжнародний турнір по футболу « I Осінній кубок Єврошпон-Смига».

До участі в спортивному турнірі по футболу були запрошені команди ветеранів, ділових партнерів віком від 35 років та старші, команди – переможці змагань з Литви, Рівненської та Тернопільської областей: ФК «Єврошпон-Смига », ФК «Wood Line» (м. Вільнюс, Литва), ФК «Геральдика» (м. Дубно Рівненської області), ФК «Кремінь» (м. Кременець Тернопільської області).

Смизький зразковий дитячий духовий оркестр – переможець та дипломант всеукраїнських та європейських конкурсів, котрий підтримує підприємство «Єврошпон-Смига», керівник Гайдайчук В.Д., урочисто виконав гімн України та Литви, капітанами команд було піднято державні прапори обох країн. Тепло і щиро вболівальники Смиги, робітники та їх сім’ї, молодь селища вітали футбольні команди Литви та Тернопільщини, які розпочали турнір. Перший гол на турнірі забив футболіст команди «Кремінь» – Радчук Ярослав. Напружена, безкомпромісна гра ветеранів, де особливо відзначалися красивою, технічною грою литовські футболісти, завершилася з рахунком 1-1.

На радість смизьким уболівальникам, переможцями I міжнародного турніру стала команда ветеранів «Єврошпон-Смига», які були нагороджені оригінальним кубком за перемогу. Футбольні команди друзів-ветеранів нагороджено оригінальними призами,кращих гравців – цінними подарунками.

Аплодисментами під запальні мелодії оркестру, вдячність футболістам–ветеранам, гравцям-партнерам, молоді, які показали, як потрібно самовіддано грати у футбол, завершився турнір ветеранів.

Цікавий, змістовний футбол на новому полі продемонстрували юні футболісти трьох вікових груп: 2003-2004; 2005-2006; 2008-2009 р.н.

  • Серед наймолодших футболістів 2008-2009 р.н. участь у змаганнях брали команди: ФК «Адреналін» м. Луцьк, ФК «Чемпіон» м.Тернопіль, ФК «Енергетик» м.Нетішин, ФК «Єврошпон-Смига» та ДЮСШ з міст Дубно та Броди.
    В напруженій грі здобули перемогу ФК «Єврошпон-Смига», кращим гравцем визнано смижанина – Палагеєнко Миколу.
  • В середній групі 2005-2006 р.н. участь у турнірі брали команди: ФК «Забороль», ФК «Цумань», ДЮСШ Броди, ФК «Енергетик» м.Нетішин, ФК «BRW-ВІК» м.В.-Волинський, ФК «Єврошпон-Смига».
    У фіналі зустрілися найкращі – ФК «BRW-ВІК» м.В.-Волинський та місцева команда ФК «Єврошпон-Смига». За рівної гри матч завершився нічиєю 1-1, долю переможця вирішували післяматчеві пенальті, в якій фортуна посміхнулась команді з Володимир-Волинська, які святкували перемогу у турнірі.
  • В старшій групі 2003-2004 р.н. участь у змаганнях взяли команди: ФК «Верес» м.Рівне, ФК «Олика», ФК «Енергетик» м.Нетішин, ДЮСШ м.Дубно, ФК «Адреналін» м.Луцьк, ФК «Єврошпон-Смига».
    У фіналі зустрілись команди ФК «Верес» та ФК «Єврошпон-Смига», де повторився фінал середньої групи, за рівної гри переможця визначила серія пенальті, де, на жаль, фортуна також відвернулась від місцевих футболістів, перемогу святкували ФК «Верес». Всі гравці отримали цінні подарунки, медалі, команди-переможці – кубки.

Спортивне свято у Смизі завершилось словами та піснями щирої вдячності всім друзям і партнерам. Особлива подяка дитячому зразковому духовому оркестру «Смига», всім вболівальникам, спортсменам, батькам та фірмі «Єврошпон-Смига»!

Фотогалерея

Відкриття стадіону 2016 Відкриття стадіону 2016
Відкриття стадіону 2016 Відкриття стадіону 2016
Відкриття стадіону 2016 Відкриття стадіону 2016
Відкриття стадіону 2016 Відкриття стадіону 2016
Відкриття стадіону 2016 Відкриття стадіону 2016
Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →