Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Відкриття нового офісу-складу ТОВ «ЄШТ-Захід» у Львові

Компанія «Єврошпон-Трейд» є представництвом ПрАТ «Єврошпон-Смига», має прекрасну репутацію, як серед партнерів в Україні, так і за межами країни. Нас впізнають і шанують, а все завдяки тому, що ми пропонуємо тільки якісну продукцію, маємо власне виробництво та команду професіоналів.

Зараз ми відкриваємо новий офіс-склад ТОВ «ЄШТ-Захід» у Львові. Склад знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Богданівська, 44.

На новому офісі-складі ТОВ «ЄШТ-Захід» представлені всі продукти компанії: струганий шпон різних сортів деревини, кромку меблеву, шпон для обкутування профілю, клей для деревини, клей для паперу та лакофарбові матеріали за доступними цінами, гарантуємо найкращу якість продукції.

«Єврошпон-Смига» виробляє продукцію з найкращими характеристиками відповідно до міжнародних стандартів якості. Власне виробництво дає можливість ТОВ «ЄШТ-Захід», як представнику, пропонувати продукцію за доступною ціною від виробника. Ми виробляємо струганий шпон, дубльований шпон та меблеву кромку, використовуючи тільки передові технології.

Для нас важливо, щоб наші покупці залишалися задоволені та продовжували з нами співпрацювати, тому ми пропонуємо, як для нових клієнтів, так і для довгострокових партнерів гнучку систему знижок. Працюючи з нами, ви отримуєте індивідуальний підхід, роботу з професіоналами своєї справи, якісну продукцію і, головне, приємні ціни.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →