Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ВІДКРИТТЯ НОВОЇ ФІЛІЇ В М. МІНСЬК (БІЛОРУСЬ)

Шановні партнери,

ПрАТ «Єврошпон-Смига» (Україна) і його торговий підрозділ ТОВ «Єврошпон-Трейд» (Україна) висловлює Вам свою повагу і вдячність за увагу до нашої компанії та співпрацю з нами!

Ми раді констатувати той факт що на сьогоднішній день ПрАТ «Єврошпон-Смига» (http://euroshpon.com.ua) є одним з провідних підприємств з виробництва шпону струганого, натуральної кромки з дерева і дубльованого шпону для укутування не тільки в Україні але і в світі. Наша продукція задовільняє потреби клієнтів у багатьох країнах, для доступності товарів і поліпшення сервісу, в 2017 році нами було організовано підприємство ТОВ «Єврошпон-Трейд» (https://estrade.com.ua), яке на сьогодні зайняло гідне місце серед торговельних підприємств СНД з товарами для виробників меблів і дверей. Ми раді надати Вам широкий асортимент товарів і сервіс кращих фахівців в наших торгових представництвах в м. Київ, Львів, Дніпро (Україна).

Також ми раді повідомити Вам про відкриття нашого нового торгового представництва в м. Мінськ (Республіка Білорусь).

Ми стали ближче до існуючих партнерів і відкриті для нових клієнтів в Білорусі. На нашому складі в м. Мінськ Ви маєте доступ до всього асортименту продукції ПрАТ «Єврошпон-Смига», а також ми будемо раді надати Вам повний супровід і сервіс в Ваших покупках.

Філія м.Мінськ

Серед переваг відкриття нашого представництва для клієнтів в Білорусі ми б хотіли підкреслити наступне:

  1. Доступність широкого асортименту продукції кращих виробників нашої галузі.
  2. Ціни заводу – виробника.
  3. Гарантована якість товарів і в разі виникнення рекламацій, швидке вирішення таких питань.
  4. Відсутність необхідності відривати Ваших фахівців від виробничих процесів для відряджень в Україну з метою відбору шпону.
  5. Відсутність необхідності «заморожування» Ваших оборотних коштів для придбання великих партій товарів з України, тепер склад з потрібною Вам продукцією на місці і Ви можете купувати стільки скільки Вам потрібно на певний період.

Наше підприємство в Білорусі: ТОВ «ЕврошпонБел», вул. Платонова 12А, Мінськ, Білорусь, директор Олександр Нагорний, м.т. +375296694964, a.nagorny@estrade.com.ua.

Філія м.Мінськ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просимо Вас звертатися по усім додатковим питанням до Олександра.
Бажаємо успіху і сподіваємося на плідну співпрацю!

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →