Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Всеукраїнський дитячий турнір з футболу «Я-Патріот!» у віковій категорії U-12

Цього разу у Смизі змагались футболісти 2010 р.н. 12 команд розподілених на 3 групи розпочали свою боротьбу. Трав’яне поле, свіже повітря , ліс навколо, всі ці елементи допомогли сповна насолодитись природою і футболом.

Групова стадія настільки була захоплюючою, що інтрига виходу у півфінал трималась до останніх матчів. Хлопці так сумують за повноцінною змагальною діяльністю, що повністю викладались на футбольному полі.

Але завжди є переможці та переможені. У підсумку четвірка найсильніших складалась із таких пар:

1. ФК «Єврошпон-Смига» – ФА Тернопіль.

2. ФК «Атлетік» м. Чортків – ФК «Верес» м. Рівне.

Перший півфінал відбувався при рівній грі. Атаки були з обох сторін. Важливо було першим відкрити рахунок. Це вдалось зробити нашим суперникам, які двічі доводили свої атаки до фінального завершення. Смижани так і не змогли відзначитись забитим мячем – 0:2.

Другий півфінал на його початках був за командою із м. Рівне, які змогли двічі вразити ворота футболістів із Чорткова. Згодом ФК «Атлетік» зміг вирівняти гру та відквитати один гол. Але це не допомогло. ФК «Верес» своїми швидкими контратаками подвоїв рахунок та заслужено виборов місце у фіналі – 4:1.

Матч за 3 місце став справжнім двобоєм. На початку матчу ініціативу проявила наша місцева команда. Відкривши рахунок, та залишивши його довгий час незмінним, вони стали впевнені у своїй перемозі. Це зіграло з ними злий жарт. Адже суперник відпрацював на полі до останньої хвилини і зміг обійти ФК “Єврошпон-Смига” – 2:1.

Фінал відбувся із двома сильними, конкурентоспроможними командами. Цікаво було спостерігати за технікою і тактикою кожного. Але цей матч не подарував сильної інтриги. ФК “Верес” реалізував три своїх моменти, на які ФА Тернопіль зміг відповісти лише один голом.

Отже,

1 місце – ФК “Верес” м. Рівне;

2 місце – ФА Тернопіль;

3 місце – ФК “Атлетік” м. Чортків. Генеральний спонсор ФК «Єврошпон-Смига» – ПрАТ «Єврошпон-Смига».

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →