Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Всеукраїнський етап « Шкіряного м’яча» у Смизі

Вперше Смизький стадіон «Єврошпон та його друзі» прийняв офіційні змагання Всеукраїнського рівня – «Шкіряний м’яч – Coca Cola». До нас завітали переможці обласних етапів Всеукраїнського турніру, юнаки 2006 р.н. (U-12). Цей турнір проводиться під егідою Федерації футболу України, тому до організаторів були серйозні вимоги по питаннях проживання, харчування, підготовці стадіону та рекламі спонсорів змагань, з чим смижани впоралися на відмінно. Згідно листа ФФУ відповідальним за організацію змагань був Антонюк Василь Ярославович.

Загальний республіканський етап зібрав чемпіонів Київської (НВО с. Пісківка), Тернопільської ( м.Тернопіль ЗОШ №29), Житомирської (м.Коростень ЗОШ №3), Рівненської (Смизька ЗОШ) областей. Згідно регламенту змагань самим футбольним баталіям передували конкурси: на дальність удару, жонглювання м’ячем, удари на точність. Ця своєрідна розминка продемонструвала серйозність і високий рівень майстерності дванадцяти літніх дітлахів. Самі матчі проходили у безкомпромісній емоційний боротьбі, адже переможець отримував право зіграти у фінальному етапі.

Отже, результати:
1) Смизька ЗОШ 0:0 м.Коростень ЗОШ №3;
2) м.Тернопіль ЗОШ №29 1:1 НВО с.Пісківка;
3) м.Коростень ЗОШ №3 5:0 НВО с.Пісківка;
4) Смизька ЗОШ 0:1 м.Тернопіль ЗОШ №29;
5) Смизька ЗОШ 3:0 НВО с.Пісківка;
6) м.Тернопіль ЗОШ №29 0:4 м. Коростень ЗОШ №3.

Що ж, наші земляки набравши 4 очка, зайняли третє місце. Та це була хороша школа для дітей сільської місцевості. Переможцями стали школярі ЗОШ №3 м. Коростень Житомирської області.
Приємно, що Федерація футболу України дала можливість прийняти зональні змагання на призи « Шкіряного м’яча» у смт. Смига. А це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →