Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Видовищний футбольний турнір присвячений дню Незалежності України

Шикарний та вартий уваги відбувся дитячий турнір у Смизі 24-26 серпня, присвячений дню Незалежності України. Саме такі турніри спрямовані на покращення національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. Адже під час відкриття футбольних баталій, гідний дню Незалежності виступ представили учні Шепетинської та Смизької шкіл, підкріплені чудовим виконанням патріотичних композицій Зразковим духовим оркестром Смизького Будинку культури.

Юні футболісти зарядившись енергією свята з першого матчу почали демонструвати азарт та свою майстерність. 12 колективів розділені на 3 групи по 4 команди виборювали право попасти в 1/4 фіналу. Цей турнір був своєрідним чемпіонатом північно-західної України, адже у ньому прийняли участь дитячі колективи знаних у нашому регіоні футбольних команд: ФК Львів, ФК «Волинь» Луцьк, ФК «Форвард» Луцьк, ДЮСШ Тернопіль, ДЮСШ Цумань, ФК «Енергетик» Нетішин, одна з найсильніших дитячих футбольних команд м. Київ – «Зірка» (після 10-ти денного тренувального збору на базі стадіону «EUROSHPON-SMYGA»), ну і звичайно господарі – дитячо-юнацький ФК «Єврошпон-Смига».

У наслідок баталій групового турніру визначилось 4 найсильніших колектива. Матчі групового турніру звели в 1/4 наших земляків з одним з найсильніших дитячих футбольних колективів вікової групи 2007 р.н. – ДЮСШ Тернопіль, учасника вищої дитячої футбольної ліги України. Смижани показали свій характер в напруженій боротьбі, поступаючись на початку матчу зуміли вирвати перемогу у фаворита турніру. Півфінальний матч з ФК «Волинь-1» Луцьк знову демонструє майстерність та силу волі наших футболістів. Нічия 1:1 та перемога у серії післяматчевих пенальті.

Матч за 3 місце, де зустрілись перша та друга команди ФК «Волинь» Луцьк, продемонстрував, що навіть юнаки із однієї футбольної школи, ведуть безкомпромісну боротьбу за місце в основній команді , ФК «Волинь – 1» – 3:1.

Фінальний матч з нетерпінням очікувала численна глядацька аудиторія. Під час фіналу вболівальники гаряче підтримували своїх улюбленців. Смижани активно та результативно розпочали головний матч турніру, виграючи 1:0, демонстрували свою впевненість. Та наприкінці матчу дались взнаки більша технічно-тактична майстерність та лава запасних дітлахів із Львова, які зрівняли та вирвали перемогу – 2:1.
Переможець турніру присвяченому до дня Незалежності України – ФК Львів.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →