Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

«Єврошпон-Смига» починає соціальний проект

Ми починаємо соціальний проект -побудову дитячо-юнацького футбольного стадіону по стандарту FIFA.

При підтримці компанії і партнерів «Єврошпон-Смига» було розпочато роботу над будівництвом нового футбольного стадіону по стандарту FIFA.

Стадіон будується для футболістів ФК «Єврошпон-Смига». Футбольний клуб був створений 10 жовтня 2012, його було засновано на базі ФК «Смига», що до цього проіснував уже 8 років. Дитяча команда брала участь у Всеукраїнських змаганнях «Хто ти майбутній Олімпієць?» (м.Скадовськ), де виборола почесне 5 місце, також зайняла 2 місце в Рівненській області під час Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч». Юних футболістів зі Смиги постійно запрошують на різні турніри по Україні (за рік зіграно понад 20) та закордоном, зокрема, команда «Єврошпон-Смига» брала участь у Міжнародних змаганнях в Угорщині, Прибалтиці, Польщі.

Сам проект – це єдиний по всій Рівненській області стадіон такого розміру зі штучним покриттям. Стадіон буде знаходитися в смт. Смига, а його розміри будуть – 40х60 метрів.

Завдяки цьому проекту майже сотня дітей футбольного клуба будуть мати можливість тренуватись в хороших умовах, а також організовувати матчі на своєму ж стадіоні в Смизі.

Метою ФК «Єврошпон-Смига» є взяти участь в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. З такою підготовкою і підтримкою діти будуть мати можливість досягнути своїх цілей.

Давайте будувати разом майбутнє для своїх дітей!

«Єврошпон-Смига» друзі і партнери.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →