Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Юні смижани на Міжнародному турнірі в Нетішині

Майже кожного тижня дитячо-юнацький ФК «Єврошпон-Смига» відвідує турніри у різних куточках України різними віковими групами. Цими вихідними футболісти 2010-2011 р.н. на чолі із тренером Василем Дем’янчуком зрівнювали свої сили на Міжнародному турнірі «Відкрита першість КДЮСШ м.Нетішин».

Два дні пройшли дуже вдало, всі матчі завершувались із позитивним результатом. Кожен намагався викластись на повну і проявити свою індивідуальність. Третій – найскладніший день, в якому перша гра вирішувала майже все: або в трійці найкращих, або за декілька кроків до призів. Нашим суперником став ФК «Верес-2» Рівне. Гаряча підтримка батьків, хороші, та правильно підібрані передматчеві слова тренера позитивно вплинули на смижан. Адже матч завершився з впевненим рахунком – 3:0, що означало, що наш футбольний клуб вже як мінімум в трійці.

Згідно з регламентом турніру, трійка найсильніших команд розіграли між собою призові місця, змагаючись по коловій системі.

Отож, ФК «Єврошпон-Смига» 2:2 ФК «Фастів»;
ФК «Фастів» 1:0 ФК «Енергетик» Нетішин;
ФК «Енергетик» Нетішин 3:1 ФК «Єврошпон-Смига»
.

Таким чином, дитячо-юнацький ФК «Єврошпон-Смига» 2010-2011 р.н. – бронзовий призер Міжнародного турніру, а колегія суддів визнала Кононюка Івана кращим нападаючим.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →