Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Заключний етап «Кубка Єврошпон-Смига»

Ось і завершився ІІІ етап «Кубок Єврошпон-Смига» на цей раз серед дітей 2009 р.н. Родзинкою цих змагань стали нові команди із сходу та центру України. Усі команди мали змогу позмагатися на двох стадіонах селища Смига (травяне та штучне).

16 колективів було розподілено на 4 групи. Дві найсильніших команди із групи виходили у ¼ фіналу. Переможці цього етапу продовжили змагання за нагороди.

ФК «Єврошпон-Смига та ФК «Динамік» Київ зустрілись у боротьбі за бронзові нагороди. Напружена та рівна боротьба завершилась нічийним результатом. Інтрига трималась ще довгий час, адже 5 стандартів виявилось замало і кожний додатковий удар був дуже хвилюючим та важливим для кожної команди. Цього разу футбольна фортуна усміхнулась господарям, в результаті ФК «Єврошпон-Смига» став бронзовим призером турніру.

Фінальний матч ФК «Волинь» Луцьк – ФК «Новатор» Хмельницький також став емоційним та захоплюючим. Жодна із команд не хотіла поступатись. Демонструючи хорошу майстерність, фіналісти боролись за перемогу та чинили хороший опір один одному. У цій баталії із мінімальним рахунком перемогу здобув ФК «Волинь» Луцьк.

Приємною несподіванкою стали гості із Волині, а саме: в минулому зірковий гравець збірної України – Артем Федецький та гравець ФК «Волинь» Луцьк – Олег Герасим’юк, які приїхали повболівати за своїх синів. Артем Федецький дав нам розширене інтерв’ю та був вражений від якості газону стадіонів у Смизі.

Також хочеться відмітити наших постійних гостей – ФК «Чемпіон» Тернопіль 2010 р.н., які успішно виступили на турнірі, адже змагаючись із старшими, завоювали 6 місце.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →