Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Завершальний етап «Кубок Єврошпону»

Футбол – прекрасний вид спорту, без якого наш клуб не живе.

Цими вихідними відбувся заключний турнір «Кубок Єврошпону» серед дітей 2006 р.н. Турнір був дещо своєрідним, адже деякі команди включали в себе частину гравців меншими за віком. На цей турнір вперше в наше селище прибула нова команда із грізною назвою «Іспанська академія футболу» з м.Києва, щоправда діти 2007 р.н. В такому віці конкурувати із старшими трішки складно.

Вперше за всю за історію турнірів була оброблена схема боротьби у вигляді чемпіонату, де команди могли зрівняти свої сили із кожним, а переможець визначався за найбільшою кількість набраних очок. Досвід проведення таких турнірів вдався організаторам, адже вони зуміли прорахувати найсильніші команди і матчі між фаворитами відбувалися наприкінці, де і визначились переможці.

Приємно, що до складу найсильніших входила наша команда «Єврошпон-Смига», яка в 8 зустрічі змогла виграти у переможця ФК «Енергетик» Нетішин, але в останній зустрічі не вдалось здолати ДЮСШ Тернопіль.

Отже, трійка переможців виглядає так:

    1 місце – ФК «Енергетик» Нетішин;
    2 місце – ДЮСШ Тернопіль;
    3 місце – ФК «Єврошпон- Смига».

Також здивувала друга команда ФК «Єврошпон-Смига», яка була складена з дітей 2007-2009 р.н., в підсумку 5 місце – дуже хороший та показовий результат.

1

Таким чином за останній місяць було проведено 4 турніри, які включали в себе 41 команду із різних куточків України, до того ж наш футбольний клуб завжди був серед лідерів.
Дякуємо президенту клубу та тренерам за подаровані футбольні дні!

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →