Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Зразковий результат U-10 на турнірі Leo Cup

Вихованці ФК «Єврошпон-Смига» цими вихідними завітали на всім відомий турнір «Leo Cup», що проходить у м. Винники (Львівська область). Цього разу команд-учасниць було понад 40. Тому конкуренція була дуже високою. Можна було поспостерігати за техніко-тактичною грою суперників та почерпнути для себе досвід команд.
   Груповий етап на цьому турнірі дуже важливий, адже лише зайнявши 1 місце, можна потрапити у  Gold League та боротись за титул найкращих. Із чудовою грою та дотриманням вказівок від тренера Дем’янчука Василя,  наші вихованці показали наступний результат на груповому етапі:
1.ФК «Єврошпон-Смига» 1:0 ФК «Динамо» м. Львів;
2. ФК «Дніпро-80» 3:3 ФК «Єврошпон-Смига»;
3. ФК «Єврошпон-Смига» 4:0 ФК «Ніка» м. Івано-Франківськ.
4. F.S. Proffi Ball 0:7 ФК «Єврошпон-Смига».
Набравши 10 очок, ми вийшли із 1 місця завдяки кращій різниці забитих-пропущених голів.
    Третій ігровий день  розпочався із ¼.  Нашим суперником став ФК «Лідер» м. Червоноград. Із впевненим володінням м’яча , але недостатньою реалізацією гольових моментів, цей поєдинок не вдалось перемогти. ФК «Лідер» виявився дещо сильнішим та переміг нас із рахунком – 3:1.
   Смизькі футболісти не стали здаватись, адже попереду на них чекало не менш важливих два матчі.
    Перемігши ФК «VinSmart» м. Вінниця із мінімальним рахунком 1:0, впертою боротьбою ми отримали можливість позмагатись за 5-те місце.
На четвертий ігровий день останнім нашим  суперником став потужний місцевий колектив – ФК «Клуб Лева Україна», який з перших хвилин почав атакувати та реалізовувати усі свої моменти. Можливо, саме втома смижан вплинула на такий результат – 13:1. У підсумку ФК «Єврошпон-Смига» зайняв 6 місце із 40 команд. Це дуже корисний досвід та чудовий показник наших вихованців.
   Організатори відзначили Лебединського Олексія кращим гравцем у команді,  а приз глядацьких симпатій отримав Йосип Дзеканюк.
ПрАТ «Єврошпон-Смига» підтримує участь ФК «Єврошпон-Смига» у виїзних змаганнях та сприяє популяризації дитячого футболу в регіоні.

Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →