Торгово-промышленная компания
Украина Единая
 
   

Заказать обратный звонок

 

Всеукраїнський дитячий турнір по футболу «КУБОК ЄВРОШПОН-СМИГА 2020»

16-18 жовтня пройшов завершальний етап турніру «Кубок Єврошпону». Футбольне свято розпочалося із урочистого відкриття, яке для маленьких футболістів підготували учні Березької гімназії. Турнір відбувся за участю наймолодшої вікової групи — 2012 р.н.           
   Протягом трьох днів 15 колективів емоційно боролися за титул чемпіона. Матчі розпочались із групових етапів, де кожен гол відігравав важливу роль, адже у топ найкращих виходили команди, які зайняли 1-2 місця у групі та дві кращі треті. Вісімка найсильніших виглядала так: ФК «Єврошпон-Смига-2», ДЮСШ  «Верес-1 м. Рівне, ФК «Чемпіон» м. Тернопіль, ФА «Олімп» м. Рівне, ФК «Лідер» м. Рівне, ДЮСШ м. Дубно, ДЮСШ м. Здолбунів, ФК «Динамік-1» м. Київ .
    1/4 стала хвилююча та напружена для кожного колективу. Один матч вирішував, хто ж ввійде у четвірку та буде змагатися за омріяні призові місця. В результаті у півфіналі зустрілися:  ФК «Динамік-1» м. Київ — ФК «Лідер» м. Рівне, де футбольна фортуна у вигляді пробиття пенальті усміхнулась команді із нашої області.
ФК «Чемпіон» м.Тернопіль — ДЮСШ м. Дубно, в цьому поєдинку сильнішими виявились тернополяни.
    У боротьбі за 3 місце наші земляки із м. Дубно у напруженій та впертій боротьбі поступилися столичним футболістам ФК «Динамік-1» м. Київ та зупинилися за крок до медалей.
   Фінальний матч завершився із досить неочікуваним результатом, у якому рівняни досить легко здолали юних тернополян.

Отже, трійку призерів склали:

1 місце — ФК «Лідер» м.Рівне;

2 місце — ФК «Чемпіон» м.Тернопіль;                                                

3 місце — ФК «Динамік-1» м. Київ.


   Дякуємо генеральному спонсору ПрАТ «Єврошпон-Смига» за постійну фінансову підтримку та компанії «Bravry» за подарунки у вигляді професійних рукавиць для воротарів.
   Приємну акцію організували організатори турніру. Адже до Всеукраїнського проекту  » Озеленення України», кожна команда посадила молоді дерева на території стадіону.
   Цими вихідними відбудеться турнір пам’яті загиблих воїнів АТО Смизької громади С. Кочетова і Д. Момотюка.Автор: Олена Левкова

Позвоните, мы ответим на все возникшие вопросы и оформим ваш заказ →
+38 (03656) 56-267
Узнать стоимость продукции и получить подробные консультаци можно отправив нам сообщение →