Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Дубенчани демонструють класний футбол та фортуна усміхається львів’янам

Кожна дитина восьмирічного віку, виходячи на майданчик у Смизі під час V міжнародного фестивалю з футболу «Я-ПАТРІОТ» серед дітей 2013 р.н. мріяла, що саме вона продемонструє відмінну гру, найкрасивіший фінт, заб’є бездоганний гол, віддасть чудовий пас. Саме з такими мріями маленькі футболісти з 15-ти колективів боролися за найкращі місця.
    Урочисте відкриття з участю КЗ «Студянський ліцей» та оркестру Смизької музичної  школи надихнули дітлахів на відчайдушну боротьбу.
Після дводенних ігрових днів, 8 колективів здобули достатню кількість балів та зберегли свої шанси на боротьбу за головний трофей турніру.
   ¼ виглядала так:
ФК «Чемпіон» м. Зборів 1:4 ФК «Барса» м. Тернопіль;
ДЮСШ м. Дубно 5:1 ФК «Єврошпон-Смига»;
ФК «Junior club» м. Львів 3:0 ФК «Динамо Фемілі» м. Рівне;
ФК «Волинь-2» м. Луцьк 0:7 ФК «Волинь» м. Луцьк.
   Матчі ½ носили в собі впевнений характер з боку команд  ДЮСШ м. Дубно та ФК «Junior club» м. Львів, які перемогли своїх суперників: ФК «Барса» м. Тернопіль, ФК «Волинь» м. Луцьк із однаковими рахунками – 4:1.
    Матч за бронзові нагороди ФК «Барса» м. Тернопіль – ФК «Волинь» м. Луцьк. Обидва колективи зазнали поразки за крок до фіналу, тому були налаштовані реабілітуватись та все ж вибороти нагороди. Попри усі старання, команда із м. Луцьк взяла більшу ініціативу, та з рахунком 6:2 заслужено стала бронзовим призером дитячого фестивалю.
    Головне протистояння турніру – ДЮСШ м. Дубно – ФК «Junior club» м. Львів,  проходило під гучну підтримку уболівальників. Переможці своїх груп та півфінальних поєдинків, колективи, що не знали гіркоти поразок мали визначити володаря золотих нагород.  Обидві команди не засиджувались в обороні з початку матчу та показали яскравий атакувальний футбол. Першими відкрили рахунок дубенчани, згодом подвоївши його. Другий тайм пройшов за переваги львів’ян, які прагнули відновити паритет у рахунку. Їм вдалось зрівняти рахунок – 2:2. А далі фортуна, такі хвилюючі для всіх післяматчеві пенальті, в яких футбольна лотерея усміхнулась ФК «Junior club» м. Львів  та принесла їм головний трофей турніру «Я-ПАТРІОТ».
    Щиро дякуємо генеральному спонсору ПрАТ «Єврошпон-Смига», ГК «Vitagro», компанії «Gera», фірмі «Bravry», ПП «Продсервіс» за спонсорську допомогу в організації фестивалю.
Автор : Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (03656) 56-267
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →