Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

ФК «Динамік» м. Київ кращий у серії пенальті

    Дитячий футбол завжди емоційний, непередбачуваний, завзятий. Особливо цікаво було спостерігати за десятирічними любителями гри в шкіряний м’яч.
    Футбольні баталії ІІІ етапу V Міжнародного фестивалю «Я-патріот» проходили на двох чудових спортивних стадіонах у смт. Смига та у м. Кременець.
    Піднесений настрій дітям подарували учасники урочистого відкриття: КЗ «Березька гімназія», Смизький духовий оркестр. Також із вітальним словом до футболістів, звернувся голова Смизької селищної ради – Олександр Федоров, який побажав юним спортсменам хорошої гри, поваги один до одного та волі до перемоги.

    Тож із позитивним емоціями 20 колективів ринули у вир боротьби. У чотирьох групах, команди визначили вісімку найсильніших, що й продовжили боротьбу за нагороди. За результатами матчів ¼ фіналу, визначились півфіналісти:

1. ФК «Волинь» м. Луцьк 1:2 ФК «Динамік» м. Київ;
2. ФК «Квасилів» 1:1 (п.п. 2:3) ФК «Єврошпон-Смига»;
3. ФА «Олімп» м. Рівне 2:0 ФК «Вікторія» м. Старокостянтинів;
4. ФК «Чемпіон» м. Тернопіль 2:1 ФК «Поділ» м. Київ.

 
   Півфінальні пари подарували глядачам і батькам – гордість за юних футболістів, що демонстрували зрілий, хороший футбол.
ФА «Олімп» м. Рівне – ФК «Динамік» м. – де тільки у футбольній лотереї, фортуна була на стороні киян, які реалізували три своїх удари, на які суперники відповіли лише одним – 0:0 (п.п. 1:3)
ФК «Чемпіон» м. Тернопіль 0:2 ФК «Єврошпон-Смига» – місцева команда вириває путівку у фінал.

Малий фінал (ФА «Олімп» м. Рівне- ФК «Чемпіон» м. Тернопіль)  подарував неймовірні емоції для вболівальників, безгольовий перший тайм додав матчу інтриги та хвилювання, лише на останніх хвилинах рівняни виривають бронзові нагороди у тернополян.

    Фінальний матч видався дуже палким, при гарячій підтримці гравців обох команд, основний час завершується нічийним результатом – 0:0. У серії пенальті влучнішими були столичні футболісти – 4:1. Перемігши у півфіналі та фіналі в серії післяматчевих пенальті , юні футболісти ФК «Динамік» м. Київ, здобувають перемогу на турнірі.
Тож призерами змагань стали:
 1 місце – ФК «Динамік» м. Київ;
2 місце – ФК «Єврошпон-Смига»;
3 місце – ФА «Олімп» м. Рівне.
Щиро дякуємо генеральному спонсору ПрАТ «Єврошпон-Смига», ГК «Vitagro», компанії «Gera», фірмі «Bravry» за спонсорську допомогу в організації фестивалю.


Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (03656) 56-267
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →