Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

ФК «Єврошпон-Смига»на потужному турнірі LEO CUP

Відразу двома віковими групами вихованці ФК “Єврошпон-Смига” взяли участь у престижному турнірі Leo Cup.

Перший етап турніру проходив по віковій категорії 2010 р.н. Матчі проходили 15-18 квітня на базі академії ФК “Рух” м. Винники. У цьому турнірі взяло участь 28 потужних колективів із всієї України , а також одна із Республіки Молдови. Усі команди були розподілені на 4 групи, де боролись за титул найсильніших, адже після групових етапів матчі відбувалися в Gold та Silver лігах. Наш ФК “Єврошпон-Смига” посів 3 місце в групі та в подальшому продовжив боротьбу в Gold Лізі. На цьому етапі не було сильніших чи слабших суперників. Кожен показував високий рівень футболу, майстерну гру та свою індивідуальність. В кінцевому результаті наша футбольна команда зайняла 10 місце. Грицевич Юрій став кращим гравцем в команді.

      22-24 квітня ФК «Єврошпон-Смига» вже у віковій категорії 2011 р.н.  взяв участь у Міжнародному турнірі Leo Cup. На це футбольне свято завітало 28 команд із різних куточків України. Як і минулого тижня, усі команди були розподілені на чотири групи, а згодом , сильніші боролись у Gold Лізі, слабші – Silver Ліга.

Нашій команді випали дуже хороші суперники, одним із них був гранд українського футболу – ФК «Динамо» м. Київ. Та незважаючи на це, смизькі вихованці гідно протистояли кожному і вийшли із третього місця у Gold Лігу.
   Результати матчів виглядали так:
1. ФК «Єврошпон-Смига» 2:0 ФК «Ніка» м. Івано-Франківськ ;
2. ФК «Єврошпон-Смига» 5:1 ФК «Олімпія» м. Луцьк
3. ФК «Динамо» м. Київ 3:0 ФК «Єврошпон-Смига»;
4. ФК «Zinadine» м. Ужгород 0:1 ФК «Єврошпон-Смига»;
5. ФК «Єврошпон-Смига» 1:2 «Клуб Лева» м. Львів;
6. ФК «Єврошпон-Смига» 5:0 ФСК «Чернівці».
Згодом,  утворилась ще одна група із трьох команд, де ФК «Єврошпон-Смига»  зазнала дві поразки від потужних дитячих команд ФК «Локоматив» м. Київ (переможець турніру) та ФК «Львів».
    У матчі за 9 місце боролись із командою , яка постійно приймає участь у наших турнірах – ФК «Чемпіон» м. Тернопіль, де долю команд вирішила серія пенальті – 2:1 і смижани замикають дев’ятку найсильнішу турнірі LEO CUP. Організатори футбольного свята відзначили Чорнозуба Максима у номінації «Кращий гравець у команді», а Терешко Вадим став «Кращий  бомбардир  турніру».

Вихованці нашого клубу отримали неоціненний досвід, хорошу практику та мали змогу зіграти із грандами українського футболу!

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (03656) 56-267
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →